Badanie nasienia czy mozna iść z żoną?

Witam! Piszę do Was bo mamy z żoną problem. Od roku starmy się o dzidziusia. Po pierwszych 6 miesiącach udało się ale radość trwała krótko..poroniła po 4 tygodniach. To było w lutym. Od tamtej pory się nie udało ponownie. Po ostatniej wizycie żona dostała plik skierowań na badania hormonalne a ja na badanie nasienia. Przyznam że stres mam duży. Dzwoniłem bo skirowanie jest do Krakowa na Olszeńską 5 i pytałem jak to wygląda ale zamiast pokoiku jak w innych klinikach jest jakaś łazienka do dyspozycji..cóż..ale mam pytanie czy można iść z żoną by było choć troche to łątwiejsze dla faceta? wiecie co mam na myśli.. jest to krępujące i mam ogromniego stresa. Jeśli mieliście takie wspólne dośwadczenia napiszcie prosze. Piotrek.

11 odpowiedzi na pytanie: Badanie nasienia czy mozna iść z żoną?

laurka Dodane ponad rok temu,

ja byłam z mężem w katowickiej provicie.
wcześniej mąż zawoził nasienie do pobliskiego laboratorium, więc ten główny problem też nie istniał. wymóg był jednak taki, że trzeba było dowieźć nasienie do 30 minut.

lolek261 Dodane ponad rok temu,

My mieszkamy półtorej godziny jazdy od Krakowa więc niestety dowiezienie nie wchidzi w gre.. 🙁

jagienka79 Dodane ponad rok temu,

My robiliśmy w Lublinie i też nie było problemu 🙂

evelka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez lolek261:Witam! Piszę do Was bo mamy z żoną problem. Od roku starmy się o dzidziusia. Po pierwszych 6 miesiącach udało się ale radość trwała krótko..poroniła po 4 tygodniach. To było w lutym. Od tamtej pory się nie udało ponownie. Po ostatniej wizycie żona dostała plik skierowań na badania hormonalne a ja na badanie nasienia. Przyznam że stres mam duży. Dzwoniłem bo skirowanie jest do Krakowa na Olszeńską 5 i pytałem jak to wygląda ale zamiast pokoiku jak w innych klinikach jest jakaś łazienka do dyspozycji..cóż..ale mam pytanie czy można iść z żoną by było choć troche to łątwiejsze dla faceta? wiecie co mam na myśli.. jest to krępujące i mam ogromniego stresa. Jeśli mieliście takie wspólne dośwadczenia napiszcie prosze. Piotrek.

ja na twoim miejscu poszukałabym inną klinikę, która ma do dyspozycji pokój 🙂 Mój mąż był sam- dał radę :Śmiech:, są kliniki które pozwalają na stosunek płciowy z partnerem- także :Kciuki::Kciuki::Kciuki::Kciuki:

mania-85 Dodane ponad rok temu,

W In Vikcie tez nie robią problemu aby wejść razem do pomieszczenia,zależy od kliniki i personelu trzymam :Kciuki:

madziorex Dodane ponad rok temu,

Robiliśmy i w Novum i w Invimedzie w obu nie było problemu, żeby wejść razem do pokoju – zresztą pokoje całkiem fajne.

bulinka82 Dodane ponad rok temu,

Mój m robił badania w Tarnowie w „Diagnostyce tarnów” ale tam nie było żadnego pokoju tylko łazienka do dyspozycji. Strasznie się bał iść na to badanie ale później stwierdził że nie było aż tak źle i mówił że smiało mogłam iść z nim :Hyhy: :Hyhy: :Hyhy:. Głowa do góry dasz radę :Kciuki::Kciuki:

kasia-mila Dodane ponad rok temu,

Witam,

my z mężem też się staramy ale od 10 miesięcy nie wychodzi:( Zna ktoś miejsce takich badań we Wrocławiu? Dziękuje i pozdrawiam

madziorex Dodane ponad rok temu,

W klinikach niepłodności, np:

[Zobacz stronę]

lomanfa Dodane ponad rok temu,

Kilka dni temu zgłosiliśmy się do kliniki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Czujemy, że ktoś Nas wspiera w Naszych staraniach o potomstwo. Nie czujemy się w żaden sposób skrępowani.

ottawian Dodane ponad rok temu,

Owszem, można, ale po co. Samemu sobie to załatwisz spoko, żona w tym czasie przygrzeje Ci obiadek. Chyba że zależy ci na oddaniu nasienia w przychodni w specjalnym pomieszczeniu. Tak to musisz w ciągu pół godziny dostarczyć w pojemniku z apteki w temp ciała.

Znasz odpowiedź na pytanie: Badanie nasienia czy mozna iść z żoną??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
pociag elektryczny
macie?polecacie? chce synowi kupic taki jak miałam w dzicienstwie, nie umiem znalesc doradzcie mi
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Za dużo wód płodowych
Witam, jestem styczniówką z terminem na 11.01., jestem w 38 tc. Ciąża mimo stwierdzonej w 20 tc cukrzycy ciążowej (dieta) przebiega bezproblemowo. Wszystkie usg, w tym usg prenatalne, badania są
Czytaj dalej