BAKTERIA

Witajcie,
byłam u gina i ta bakteria to nic takiego dostałam antybiotyk i mam nadzieję, że na tym się zakończy. Dostałam tableti anty na 2 m-ce i po tym pozwolenie na starania. Mam jeszcze zrobić badania ACA i ANA. Może ktoś wie dokładnie o co chodzi?????
Pozdrawiam,
Mati

5 odpowiedzi na pytanie: BAKTERIA

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: BAKTERIA

Witaj,
W sprawie tych badań: ANA – to przeciwciała przeciwjądrowe, a te ACA – nie pomyliłaś nazwy??!!! Może nie… Ale z tego co odszukałam to jakies przeciwciała przeciw centromerom (ACA) – ale co to jest?… tez cos z immunologii.
Zapraszam Cię do odszukania naszego słownika immunologicznego (Edith posiada tez świetna znajomość w tej materii). Słownik jest chyba teraz na stronie 4 w naszym kąciku pod tytułem: Immunologia (autorem jest…chyba jaa).
Tak sa opisane przez nas wszystkie podstawowe badania immunologiczne, które dziewczyny czsto wykonują, a do tego – poczytaj sobie artykuły (tez tam chyba coś jest) o immunologii – może lepiej bedzie Ci to wszystko zrozumieć.

Pozdrawiam,

Kasia

ika Dodane ponad rok temu,

Re: BAKTERIA

Nie ma się więc czym zamartwiać . Wyniki bedziesz miała pewnie w ciągu tygodnia, dwóch. A dwa miesiące miną jak z bicza strzelił.
pozdrawiam cieplutko

ika

ewa77kat Dodane ponad rok temu,

Re: BAKTERIA

Dziewczyny,

gdzie dokładniej szukać tego słownika immunologicznego? Na forum czy na stronie głównej dzieckoinfo? Bardzo mi zależy

Z góry dziękuję

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: BAKTERIA

Ewo, słownik – a właściwie wyjaśnienie pewnych podstawowych zagadnień z immunologii – znajduje się tu na forum, na poronieniach w zakładce (ew. na stronie…. Na dole jak wejdziesz na poronienia, masz podane cyfry….wejdź na 4 – chyba tam jeszcze jest, ew. na 5).

Słownik znajduje się w temacie do Jaa – a ja jestem autorką tego topiku.

Posłuchaj – umówmy się, że wpisze coś w tym temacie i “wyskoczy” na początek naszej listy tematów. Ok:-)))

Ewo, daj znać czy znalazałaś te informacje… a… poszukaj też – jeśli Cię to interesuje – tematu: Ciekawy artykuł…..tam są różne różności.

Pozdrawiam,

Kasia

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: BAKTERIA – do Ewa77Kat

Ewo, informacje na temat badań immunologicznych są juz na poczatku listy i nie powinno być problemu ze znalezieniem info. Małe sprostowanie: nie ja byłam autorka tego topiku tylko JAA – wszystko mi się pokręciło ale mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam ta pomyłką.

Pozdrawiam,

Kasia

Znasz odpowiedź na pytanie: BAKTERIA

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Julcia w domku
Dziewczyny, to dzięki Waszym dobrym myślom i modlitwom, wiem to na pewno!!! Julce się polepszyło w dniu, gdy poprosiłam Was o wsparcie. Dziękuję za ciepłe słowa, przy których płakałam, ale
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
PCO
jestem bardzo niedoswiadczona w temacie pco a wy dziewczyny wiecie wszystko!!! ostatnio zaprzyjazniony lekarz znajac moje problemy zasugerowal bym porozmawiala o tym z moim ginekologiem i tu zwracam sie do was: -jakie badania nalezy
Czytaj dalej