Bańki a spacer- PILNE!!!

Dziewczyny która wie?
Misiek miał wczoraj postawione bańki próżniowe. Nie wiem czy mogę z nim wyjść? Pogoda taka, ze aż grzech siedzieć w domu, my mamy zaproszenie na wieś, ale czy mogę?
Lekarka która na zlecała bańki powiedziała, że cyt: ” Kiedyś uważało się, że po bańkach 2-3 dni nie wolno wychodzić. Ale to dotyczyło po pierwsze baniek ogniowych po drugie stanów zapalenia płuc czy oskrzeli, a wtedy umówmy się i tak nikt raqczej na spacerki nie lata” Chciałam zapytać ile zatem po bańkach mamy nie ruszać się z chałupy, ale w tym momencie Misiek wywinął się mojemu mężowi i wyglebił, tak że oczywiście się gigantycznie zaniósł, więc oklepywanie, dmuchanie i…. jakoś mi uciekło.
Oświećcie zatem- proszę!
Pozdrawiam- Bratek- Michałowa mama (01.04.2004)

6 odpowiedzi na pytanie: Bańki a spacer- PILNE!!!

kotus Dodane ponad rok temu,

Re: Bańki a spacer- PILNE!!!

Też tak słyszałam kiedyś mówiono,że nie wolno wychodzic teraz juz mozna.Ubierz tak Michałka,żeby sie nie zgrzał,niech nie biega,aby sie nie spocic i aby go nie zawiało.Mysle,że ja bym poszła w tak piękna pogode.A Ty zrób tak jak podpowiada Ci sumienie i Twoja intuicja Pozdrawiam

Marysia 8.07.05

elik Dodane ponad rok temu,

Re: Bańki a spacer- PILNE!!!

To na co mial stawiane banki jezeli nie na zapalenie oskrzeli? Jako dziecko mialam stawiane banki i jakos nie czulam sie na spacerowanie. Dlatego teraz mimo ladnej poody z dzieckiem po bankach bym nie poszla. Nie ma znaczenia czy ogniowe czy prozniowe – chodzi o mechanizm wplywu na organizm a nie metode stawiania

e i antek 20,5 mies

bratek Dodane ponad rok temu,

Re: Bańki a spacer- PILNE!!!

Miał stawiane na podniesienie odporności- mamy stawiać 1 x na tydz. przez 6 tygodni.
Pozdrawiam- Bratek- Michałowa mama (01.04.2004)

elik Dodane ponad rok temu,

Re: Bańki a spacer- PILNE!!!

To powiem Ci szczerze, ze nie wiem. W takim przypadku siedzenie po 2-3 dni w domu co tydzien wydaje sie bez sensu. Na pewno nie szlabym w tym samym dniu co banki ale nastepnego juz tak.

e i antek 20,5 mies

fab Dodane ponad rok temu,

Re: Bańki a spacer- PILNE!!!

nam po bankach próżniwoych kazano siedzieć w domu przez 2 dni.
Pozdrowienia

Anita i Filip ur.25.09.03

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: Bańki a spacer- PILNE!!!

wg naszego lekarza siniaków nie da sie przeziębić. i po kazdych bańkach można wychodzić z domu. Kiedys kazali leżeć 3 dni plackiem.

córka (10.03.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Bańki a spacer- PILNE!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
od kiedy podusia ?
Mam pytanko! Od kiedy można dzidzię układać nieco wyżej ? tzn. kiedy można podłożyć pod główkę jakąś malutką, płaściutką poduszkę ???? violka i Zuziaczek (08.09.2005)
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Skąd się bierze mięsko?
Hej hej. Mój Kuba, którego już od jakiegoś czasu uważam za całkiem dużego i "wszystkowiedzącego" gościa wczoraj mnie zaskoczył. Zacznę od tego, ze jest miłośnikiem wszystkiego co mleczne - mleka
Czytaj dalej