BIAŁE PLAMKI!!!!!

Cześć dziewczyny!!!! Jak zwykle zwracam się do Was o pomoc i oczywiście mam nadzieję że rozwiejecie moje wątpliwości!!! Otóż mój mały ma 19 miesięcy i już drugi raz pojawiły mu się białe plamki na błonie śluzowej jamy ustnej (na wardze od wewnątrz i przy kącikach ust). na moje oko to są pleśniawki. Pierwszy raz dostał je miesiąc temu i robiłam mu Aftinem- przeszło. Powiedzcie mi skąd one się biorą? Mały nigdy nie miał pleśniawek nawet jak był maluśki a przecież wtedy o te pleśniawki nie trudno. Skąd więc teraz? Od brudu? Od osłabienia organizmu? O czym one mogą świadczyć? Proszę odpiszcie!!! Pozdrawiam!!!!

1 odpowiedzi na pytanie: BIAŁE PLAMKI!!!!!

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: BIAŁE PLAMKI!!!!!

z tego co wiem to pleśniawkami dziecko może zarazić się od dorosłych, złymi warunkami higienicznymi, lub mogą pojawić się po leczeniu antybiotykami.
A byłas u lekarza?? u starszych dzieci mogą wystąpić afty, czyli zapalenie jamy ustnej

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: BIAŁE PLAMKI!!!!!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
wypadanie włosów
Witam, Jestem w 24 tygodniu, od około 2 tygodni zaczęły wypadać mi włosy, jest to widoczne zwłaszcza przy myciu. Prosze o informacją jeśli któraś z Was ma podobny kłopot i jak
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
CZy KToś może mi pomóc ?!
Mam pytanko?? Od niedawna jestem "przyszłą mamusią", co prawda jest to dopiero sam początek, i jedna rzecz mnie troche zaniepokoiła, a mianowicie to iż z mojej piersi ulewa sie "
Czytaj dalej