Biegunka bez wymiotów i gorączki – co to może być?

Nati ma od tygodnia biegunkę – raz jej się poprawia, to znowu kupa jest luźna. Lekarz zaordynował 1,5 saszetki smecty dziennie i 2x dziennie lacidofil. Nati nie ma żadnych innych objawów – wymiotów czy gorączki. Alergię pokarmową też wykluczam, bo je tylko sprawdzone pokarmy. Co to może być?

3 odpowiedzi na pytanie: Biegunka bez wymiotów i gorączki – co to może być?

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Biegunka 🙁

moja ma zawsze takie problemy przy końcówce wyrzynania ząbków i wtedy żadne specyfiki nie pomagają. Gdy ząb przebije dziąsło mija jak ręką odjął.

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

Dodane ponad rok temu,

Re: Biegunka 🙁

już mi Gosiek to sugerowała…. Być może Nati wybijają się piątki (resztę już ma) – a to trzonowce – więc może faktycznie…. Muszę jej zajrzeć w paszczę – co jest zadaniem nie lada!!!

Kaśka z Natusią (18 miesięcy 🙂

ludmila Dodane ponad rok temu,

Re: Biegunka 🙁

Wyrzynanie ząbków to jedno. Przyczyną może też być zwiększona ruchliwość dziecka (poprawia się wtedy perestaltyka jelit) i dieta (może zbyt dużo owoców?). Spytaj jeszcze lekarza o Enterol – jest to herbatka podawana przy biegunkach – może to będzie skuteczniejsze.

Znasz odpowiedź na pytanie: Biegunka bez wymiotów i gorączki – co to może być?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
kiedy imieniny Nikoli?
Mamusie które mają córeczki o tym imieniu, kiedy są imieninki, bo nie mogę znaleźć w kalendarzu? ave + Nikola! - ur. 02.07.2003 !!!
Czytaj dalej
Dla starających się
Nie wiem jak Wam to powiedzieć .....
Dzisiaj o godzinie 1:00 czyli w środku nocy u boku ukochanego poczułam........ ........ że zaczynam właśnie 8 cykl starań. I nie myliłam się. Chciałam testować jutro czyli w sobotę rano. Znowu
Czytaj dalej