Bład w teście ovu?

Mam problem z testem ovu. Zrobienie tego testu zgodnie z instrukcja jest proste jak bułka z masłem. Wynik kóry mi się pokazuje jest bardzo niewyraźny zarówno w oknienku na tak ( co mogę jeszcze zrozumieć), ale przede wszystkim w oknie kreski kontrolnej – jest ona bardzo blada i niewyraźna. Test najbardziej sie “czerwieni” w części juz osłoniętej:) Nie rozumie wiec tych wyników.
Sprawdzałam date ważności – jest ok. Test powinno sie robić miedzy 10.00 – 22.00. Raz robiłam o 14.00 drugi o 20.00. Obydwa nie wyszły tak jak powinny.
Czy ktos z Was ma podobne doswiadczenia? Co może mieć wpływ na takie wyniki?

2 odpowiedzi na pytanie: Bład w teście ovu?

ninka Dodane ponad rok temu,

Re: Bład w teście ovu?

Ciężko wyczuć o co chodzi. Wiem, że testy powinno się robić codziennie o tej samej porze. Dwa w ciągu jednego dnia nie maja sensu. Na teście jest zawsze numer infolinii. Może tam zadzwoń? Ja miałam przypadek, że test cały mi zczerniał(??????) chociaż jego ważność trwała jeszcze rok!
Jedno jest pewne. Testy owu nie są tak samo pewne ja testy ciążowe:)

Ninka
[Zobacz stronę]

abe Dodane ponad rok temu,

Re: Bład w teście ovu?

Testy robiłam w ciągu 2 dni, codziennie jeden. Pory dnia zmieniałam bo myslałam że to one mają wpływ na taki nijaki wynik.

Znasz odpowiedź na pytanie: Bład w teście ovu?

Dodaj komentarz

Dla starających się
......
no i po wszystkim tyle radości, tyle nadziei przez te 3 dni zdąrzyłam zaplanować następne dwa lata a teraz... przestałam wierzyć, że mi się kiedykolwiek uda ale co zrobić, życie toczy się dalej co do faktów:
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
drugi raz?
nawet nie wiem czy to poronienie, w piątek w 32 dc wynik testu ciążowego był pozytywny, radość wielka, tyle nadziei, planów, zresztą nie muszę mówić, wczoraj wieczorem plamienie, dziś rano
Czytaj dalej