Forum: Karmienie

BÓB

Staś je swoją zupkę ok. 14. My jemy obiad ok. 16 i przeważnie Stasinkowi coś z niego „skapnie” (zajada z dużo większym apetytem niż zupkę)
Widzę, że bób juz się pojawił. Bardzo go lubię. Zastanawiam się, czy mogę się odrobiną podzielić z – rocznym już – Stasinkiem. Jak myślicie?


Basia ze Stasinkiem (02.07.03)

2 odpowiedzi na pytanie: BÓB

duska Dodane ponad rok temu,

Re: BÓB

Wczoraj moja córcia (8,5 miesiąca) zeżarła 1 bób (nie zauważyłam, upadł mi na podłogę). I to razem ze skórką ! Nie zdążyłam jej wyjąć z buzi. No i żyje. Ale to naprawdę było niechcący.
Fasolkę szparagową je a w sumie to chyba też wzdymające.
Myślę, że tak do spróbowania, nie zaszkodzi.
pozdrawiam

Duśka i Emila (09.10.2003)

basiogroszek Dodane ponad rok temu,

Re: BÓB

Ja miałam zamiar Stasiowi obierać ze skórki (choć wiadomo, nie zawsze da się upilnować). Najbardziej boję się tego wzdymania (z tego powodu nie jadłam bobu w zeszłym roku, kiedy karmiłam). Staś też jest już po fasolce szparagowej, więc chyba ostrożnie spróbuję podzielić się z nim bobem.


Basia ze Stasinkiem (02.07.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: BÓB?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
rozjaśnianie włosów-Lublin
dziewczyny,czy na prawdę nie ma sposobu na zrobienie na ciemnych ,malowanych włosach blond pasemek,nie mówię tu o sposobach domowych,może któraś poleci mi jakiegoś super fryzjera w Lublinie który podjąłby się
Czytaj dalej
Polecam
Jaki drugi wózek?
Od urodzenia Ignasia jeździmy Bebecarem,z którego jestesmy bardzo zadowoleni. Niestety jego jedyna wadą jest waga. Od tygodnia wróciłam do pracy i codziennie zawozimy Ignasia do babci, mimo że nasz
Czytaj dalej