Bolące piersi

To jest mój przedmiesiączkowy problem. Tydzień przed zaczynają boleć niesamowicie i przed samą @ przestają. W tym jednak (6 cyklu starań) zaczęły mnie boleć w 15dc i urosły chyba o jeden rozmiar. Za pare dni powinna przyjść @, na którą oczywiście nie czekam. Czy macie podobne problemy? Wiem, że jedynym z objawów fasolki są właśnie bolące piersi, ale raczej ok. szóstego tygodnia, a nie w środku cyklu starań? Co o tym sądzicie?

4 odpowiedzi na pytanie: Bolące piersi

joassia Dodane ponad rok temu,

Re: Bolące piersi

Ja uwazam, ze za wczesnie. Chyba ze mialas ovu zaraz na poczatku cyklu, ale to raczej malo prawdopodobne (choc nie niemozliwe). Czekaj wiec cierpliwie (ha ha, latwo powiedziec), a jak sie @ nie pojawi, to testuj. Powodzenia!

11.09.05

anna250 Dodane ponad rok temu,

Re: Bolące piersi

Wiesz, mnie przed każdą miesiączką też niesamowicie bolą piersi. Są większe o rozmiar 🙁 (noszę 75 F/G, więc wcale mi się nie podoba ich wzrost przed okresem), tuż przed jest już mormalnie, powiedziałabym że są nawet jakieś takie mniej jędrne, “flakowate” ale zaraz po okresie jest już wszystko ok.
Nie wiem jak to z nimi jest w ciąży, bo jeszcze nie byłam.

Zrób test i wszystko się wyjaśni.

Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

kallan Dodane ponad rok temu,

Re: Bolące piersi

Ja czułam się tak jakbym miała dostać @. Piersi bolały mnie jak zwykle przed @, ale potem okazało się, że to ciąża. Różnie z tym bywa. Dopóki nie zrobisz testu nie będziesz pewna do końca.
Życzę fasolki:)

draco Dodane ponad rok temu,

Re: Bolące piersi

Jeszcze dwa dni do terminu @, piersi prawie przestały boleć, a dziś obudziłam się zato z bólem podbrzusza jak w pierwszy dzień @. Jakoś nie wydaje mi się, że to “czas fasolki”, ale przyjdzi złośliwa @ i to wkrótce. Wolę się nie nakręcać, byłaoby super pozytywnie się rozczarować. Dzięki, za Wasze odpowiedzi. Czy myślicie, że z hormonami może być coś nie tak? Planuję zaraz po skończonej @ iść do mojego gina na “przegląd”, może wyśl mnie na jakieś badania. Robiłam takowe w zeszłym roku, ale róznie to może być.

Znasz odpowiedź na pytanie: Bolące piersi

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
Byłam rano w przedszkolu...
zabrać rzeczy które zostawiła Weroniczka.Rozmawiałm jeszcze z Panią,na temat jej histerycznego płaczu i lęku. Powiedziała mi,że nawet jej było bardzo przykro jak Weronika przez kilka godzin płakała i nie chciała
Czytaj dalej
Imiona dzieci
Filip
A co myslicie o tym imieniu?
Czytaj dalej