bolacy kręgosłup-help!!!

Zamęczę Was dzisiaj. Czy miałyście bóle kręgosłupa w ciąży, a jeśli tak, to jak sobie z nimi radziłyście? Mnie od 3 dni boli środkowa część kręgosłupa BEZ PRZERWY. W dzieciństwie mialam zdiagnozowaną lekką skoliozę, od tego czasu nie sprawdzałam “stanu” swojego kręgosłupa, czy skolioza ma jakieś znaczenie przy porodzie (np. przy zzo?).

Tigger i mały tygrysek

2 odpowiedzi na pytanie: bolacy kręgosłup-help!!!

usianka Dodane ponad rok temu,

na bolący kręgosłup

Chciałam tylko po części odpowiedziec na Twojego posta. Mnie dosyć wczesnie zaczął pobolewać kręgosłup i gin mi przepisał Ossopan, który jest lekiem przeznaczonym specjalnie dla kobiet w ciąży zapobiegającym odwapnieniom kości. W jego skład wchodzi kolagen, jakieś białka, fosfor i wapń – na mnie działa super – ósmy miesiąc i kręgosłup wogóle nie doskwiera mimo tego że sporo siedze przy kompie.
pozdrawiam 🙂

Usianka i listopadowa dziewczynka (9.XI.2003)

kzaremba Dodane ponad rok temu,

Re: bolacy kręgosłup-help!!!

Mnie od trzech dni też boli kręgosłup. STRASZNIE!! Nie wiem w którym jesteś tygodniu, ja zaczęłam 35-ty. Wcześniej to sie nie zdarzało! Moja siostra mówi że ją też tak pod koniec bolało i że, niestety, trzeba wytrzymać, przeczekać. Minie po porodzie….
Mąż mnie masuje – ale ulga chwilowa. Jakby ktoś znał sposób na ten ból, inny niż moja siostra, będę wdzięczna za rade!!!
Zmykam sprzed kompa na kanape, bo plecy mi odpadają…..

Znasz odpowiedź na pytanie: bolacy kręgosłup-help!!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
male przygnebienie
eh dziewczynki czuje ze wariuje pomalu :) mialam nie zwracac uwagi na zadne znaki ciala nic a nic i udaje mi sie tylko tak do polowy cyklu :) pozniej zaczynaja
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
jak rozweselić chore dziecko
to wcale nie takie trudne: potrzebny jest do tego balon wypełniny helem i ojciec, który zdecyduje się na wdychanie helu z balonika :) zapewniam, ubaw murowany sama dawno nie uśmiałm się do
Czytaj dalej