Brak apetytu

Czy któraś z Was cierpi na taką przypadłość???
Zauważyłam, że od paru dni zmuszam się do jedzenia i jak coś zjem jest mi strasznie niedobrze. Czuję się jak na początku ciąży, a tu 33 tc. Potrafię przez cały dzień zjeść 3 kanapki, zero obiadu jakiś jogurt na siłę i banana. I głodu nie czuję.
Nie wiem jak z wagą, bo po przeprowadzce nie mogę znaleźć mojej wagi łazienkowej. A przecież w ostatnich tygodniach dzidziuś najwięcej rośnie i nie chcę go głodzić.
Nie wiem co o tym myśleć.

Kasia, Patuś i Dzidziuś

1 odpowiedzi na pytanie: Brak apetytu

marysia Dodane ponad rok temu,

Re: Brak apetytu

Ja u siebie nie zauważyłam takiej przypadłości, a może by się przydało, ale serio mówiąc to może Dzidziuś “usiadł” Ci na żołądku i stąd jest Ci niedobrze i pojawia się uczucie sytości! Nie sądzę żeby miało to Dzidziusiowi zaszkodzić (bo coś tam jednak zjesz), ale zapytaj najlepiej lekarza – jak ze wszystkim!!! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!

Marysia i 36tc

Znasz odpowiedź na pytanie: Brak apetytu

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Juka...
Dostałam takiego kwiata i nie wiem co z nim robić. Wiecie może czy dużo ten kwiat wody potrzebuje? Słyszałam sprzeczne opinie, a i na necie nie mogę nic konkretnego znaleźć.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
leki w ciąży
W zeszłym tygodniu złapało mnie przeziębienie, stosowałam rutinoscorbin, sinupret i disnemar, gdyż zaczęły boleć mnie zatoki.nastepnie doszedł ropny katar i goraczka. Poszłam więc do lekarza, który przepisał mi Amotaks. Jestem
Czytaj dalej