Buciki

Cześć dziewczyny !!!!!!!!!!!!
Jestem z Wrocławia i poszukuję adidasków dla mojego malucha (rozm. 18-19) jak wiecie gdzie są to proszę napiszcie. Dzięki !

2 odpowiedzi na pytanie: Buciki

szczesliwa Dodane ponad rok temu,

Re: Buciki

Cześć!
Nie wiem czy chodzi Ci o adidaski adidasa. Jeśli tak to widziałam śliczne w sklepie fabrycznym adidasa w Gdyni. Tam są super ceny. Te buciki kosztowały 96 złotych ( o ile dobrze pamiętam). Takie sklepy fabryczne są często obok Tesco. Myślę, że firmowe buciki np: firmy Bartosz też kosztują ok. 100zł.

Pozdrawiam

Asia i Wiktorka 14.03.03

marzena1 Dodane ponad rok temu,

Re: Buciki

Będzie ciężko, najłatwiej kupić w rozmiarze 21 i powyżej, ostatnio przeszukałam wiele sklepów i jedyne adidaski firmowe w tym rozmiarze widziałam w Lubinie (w sklepie adidasa w realu) – ok.80 km od Ciebie, a poza tym to fakt w czasie wakacji widziałam extra butki w sklepie w Gdyni.

marzena i asia

Znasz odpowiedź na pytanie: Buciki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Odstawić czy nie?
Chyba jest dobry moment na odstawienie Natalki od piersi. W ciągu dnia nie chce piersi, jak się budzi w nocy, to też nie ma ochoty na mleczko, czasem tylko wieczorem
Czytaj dalej
Dla starających się
42 dc i d...
Zrobiłam dzisiaj tak jak radziłyście dugi raz test...i wyszedł znów ujemny. Czy to możliwe, żeby aż o tyle spóźniała mi się małpa. Jeszcze nigdy, w moim prawie 30 letnim życiu, nie
Czytaj dalej