Cesarka ze wskazań ortopedy

Mam wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego. Obecnie jestem w 3 trymestrze i od około połowy ciąży biodro zaczęło mi mocno dokuczać. Czasem mam nawet problem ze wstaniem z łóżka. Po turecku już także nie usiądę (problem z odwodzeniem). Czy możecie mi polecić ortopedę w Warszawie, który może wystawić skierowanie na cesarkę z powodów ortopedycznych? Póki co, to ginekolog odsyła mnie do ortopedy (ponieważ to problem natury ortopedycznej), a ortopeda do położnika (ponieważ położnik ostatecznie decyduje o sposobie rozwiązania i jemu nic do tego). Cyrk. Nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności, a mój termin porodu coraz bliżej.

2 odpowiedzi na pytanie: Cesarka ze wskazań ortopedy

chilli Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Monelka: Poki co, to ginekolog odsyła mnie do ortopedy (?bo to problem natury ortopedycznej?), a ortopeda do położnika (?bo położnik ostatecznie decyduje o sposobie rozwiązania i jemu nic do tego?.

mi skierowanie na cc wystawił ginekolog z przyczyn ortopedycznych – mialam konsultacje u ortopedy z sugestia rozwiazania operacyjnego i do tego zastosował sie ginekolog.

szynszylek Dodane ponad rok temu,

u mnie wystąpił problem neurologiczny wiec dostałam zaswiadczenie od neurologa ze wskazaniem rozwiazania ciazy przez CC a mój ginekolog sie zastosował. Chodziło mojemu ginowi zeby miał podstawę gdyby ktos mu za rzucił że robi coś z kaprysu np pacjentki . Takie zaświadczenie ma obowiązek wydac ci ortopeda a ginekolog ma sie zastosować i tyle.

Znasz odpowiedź na pytanie: Cesarka ze wskazań ortopedy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zabawka - domek Eliny? RATUNKU!
Alarm odwołany ;) Asia zmieniła list do Mikołaja. Zamiast domku Eliny ma być... książka o The Beatles lub M. Jacksonie :Szok: Moja zażyczyła sobie od Mikołaja. Ma być kartonowy lub plastikowy. Sama Elina (Wrózkolandia)
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
człowiek dobra rada w moim życiu
nie wiem jak to zatytułowac ale już piszę o co chodzi facet lat ok 50 właściwie równolatek mojego ojca, żonaty, dzieciaty, zupełnie nie związany ze mną ale......... Spotkaliśmy sie jakieś 25-26 lat
Czytaj dalej