ciemiączko

dzisiaj bylismy u ortopedy i on stwierdził, że nasze maleństwo ma duże ciemiączko. dotychczas podawałam jej 20 kropli multi tabs (witamina A, D3, C). ortopeda przypisał jej witamine D3 oddzielnie i kazał dawać 3 krople dziennie, a oprócz tego 3 krople multi tabs. byliśmy pierwszy raz u tego lekarza i nie wiem czy jest dobrym specjalistą, dlatego chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat. jak u waszych maluszków było z ciemiączkiem?

Anwa i Agniesia 04.03.03.

4 odpowiedzi na pytanie: ciemiączko

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Re: ciemiączko

Hej, a ile wynosi ciemiączko? Napewno wpisał wielkość w książeczce dziecka.
Ja podaję mojemu synkowi 1 kroplę dziennie, ale o tej multi tabs pierwsze słyszę. Ja czegoś takiego nie podaję. Na co to jest?
Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

anwa30 Dodane ponad rok temu,

Re: ciemiączko

multi tabs to zestaw witamin A, D3 i C, takie trzy w jednym. nie wiem ile ma ciemiączko, nie mogę znaleźć, ale jak się dowiem to dam znać, a u twojego maluszka ile wyosi?

Anwa i Agnieszka 04.03.03

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Re: ciemiączko

jak byłam na szczepieniu 3 tyg temu to wpisała mu 3/3
zastanawiam się tylko dlaczego lekarz kazał Ci dawać multi tabs gdzie jest wit D3 i oprócz tego jeszcze 3 krople wit D3. Jak dla mnie to dużo. A nie możesz skonsultować tego z innym lekarzem? Poza tym przecież w pokarmie Twoim są wszystkie witaminy oprócz wit D3 chyba że nie karmisz piersią ale to wtedy w mleku z proszku jest wit D3.
Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Re: ciemiączko

Może poproś pediatrę na wizytę domową. Ortopeda nie jest od ciemiączka chociaż ci lekarze od dzieci to wszyscy tacy sami zamiast w swojej dziedzinie robić coś to zachaczają o inne.
Ja bym poszła z tym do pediatry.

Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

Znasz odpowiedź na pytanie: ciemiączko

Dodaj komentarz

Dla starających się
Pozdrowienia
Czolem kolezanki! w koncu sie zalogowalam, widze ze mam mase zaleglosci w czytaniu! Pisze z Warszawy czyli dolecialam spokojnie, bez przygod oby powrot byl taki:-) Powiem tak, malpe mam dostac za kilka
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
JAKI PREZENT NA ROCZEK ?
PIERWSZE URODZINKI TUŻ, TUŻ A JA NIE WIEM, CO ODPOWIADAĆ NA TO PYTANIE. MOŻE KTOŚ MI PODPOWIE? ASIA i MATI (7.05.2002)
Czytaj dalej