Ciemieniucha

Mój synek ma okropną ciemieniuchę. Walczę z nią i walczę i efektów nie widac (Moja walka to: natłuszczanie, mycie i wyczesywanie). Czy są może jeszcze jakieś inne metody?

Sylwia i Michałek (2 miesiące i tydzień)

3 odpowiedzi na pytanie: Ciemieniucha

pam-24 Dodane ponad rok temu,

Re: Ciemieniucha

Nasmaruj masłem główke na 1, 2 godziny przed kapiela ( tylko prawdziwe masło nie rama i inne) nałoż czapeczkę ( bedzie smierdziało :)) potem normalnie umyj ze 2,3 razy mydełkiem i zczesz miekka szczoteczka do zębów czesząc po skosie.
My miałysmy palcek na pół głowy po tym przeszlo po 2 czy 3 razach. Polecam

Pam & Kiki 13-12-2003

sprezynka Dodane ponad rok temu,

Re: Ciemieniucha

Nam po niczym nie schodziło i zrobił nawet lekki stan zapalny. Pediatra przepisała Elocom (płyn do smarowania) i przeszło od razu. Mam tez oliwke salicylową, smaruję jak sie pojawia cokolwiek i od tamtej pory jest czyściutko.

Sprezynka i Poleńka (05/12/2003)

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Ciemieniucha

nam pomogło dopiero mycie główki w czasie kąpieli płynem oilatum do kąpieli

Monika i Basia (22.09)

Znasz odpowiedź na pytanie: Ciemieniucha

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Listopadówki-jak się czujecie ?
Hej, Chciałam się dowiedzieć jak się czujecie. Czy macie nudności, mdłości itd i jak bardzo to jest uciążliwe. Ja mam nudności od rana do wieczora (czuję gulę w gardle i mdli
Czytaj dalej
Karmienie
A co z tą solą?
Dopiero posolona zupka jest zjadliwa dla mojej córeczki, inna czej blee. Dlatego przyprawiam słoiczki i te własnej produkcji. Jesteście za czy przeciw soleniu??? [img]http://foto.onet.pl/upload/23/34/_202228_n.jpg[/img]Alicja,Maja (09.09.03)
Czytaj dalej