Forum: Karmienie

co ile godzin

Mam pytanie co ile godzin srednio karmicie – moja dzidzia ma 3 tygodnie i je co 3 godz a w nocy nawet czesciej – kiedy powinna przespac cala noc bez karmienia?????

7 odpowiedzi na pytanie: co ile godzin

marzena29 Dodane ponad rok temu,

Re: co ile godzin

Ja karmie na rządanie,w ciągu dnia nieraz do 2 godzinki,a czasami co chwilkę gdy płacze.
Niekiedy moja córcia denerwuje sie przy karmieniu połknie kilka łyczków i płacze,wtedy staram sie co jakis czas przystawiac ja do piersi, zawsze cos zje.
W nocy budzi sie co 2-3 godziny i na szczęscie pije spokojnie i zasypia.
Jedne dzieci przesypiaja noc wcześniej inne pózniej,to indywidualna sprawa każdego dziecka,my mamy musimy byc cierpliwe,przeciez okres niemowlęctwa jest w porównaniu z cała reszta bardz,bardzo krótki.
Marzena 29 lat z Julią 28.07.03

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: co ile godzin

Oj poczekasz sobie jeszcze gdzieś conajmniej do 2 miesięcy. Chociaż to sprawa indywidulana dziecka, niektóre szybciej przesypiają noce a niektóre później. Po za tym takie maleństwo to nawet zaleca się budzić do karmienia aby nie przekraczać 4-ech godzin przerwy. Niestety trzeba przetrwać ten ciężki okres. Później będzie dużo lepiej, w każdym razie powinno 😉 Mój jak miał chyba coś ok 2,5 albo 3 miesięcy zaczął przesypiać noce z 2 pobudkami na karmienie i tak jest do dziś, czasem prześpi noc tylko z jednym karmieniem a czasem muszę wstawać ze 4 razy.

Agus i Kamilek (24.03.2003)

uo79 Dodane ponad rok temu,

Re: co ile godzin

Moja córka ma prawie 3 miesiące i do tej pory zjada 2 razy w nocy natomiast w dzień zjada co 2-3 godziny.
uo79 i Julka 10.06.03

kulka25 Dodane ponad rok temu,

Re: co ile godzin

Moja Majka przesypia całe nocki od 6 tyg zycia (od 22;22.30 do 6.00). Także w tej sprawie mam luksus. A dzień zyczy sobie cyca co 2 – 3 godz.
pozdr

Kulka25 i Maja 1.6.03

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: co ile godzin

Hej.
Roznie to bywa z tym przesypianiem. Moj synek w ciagu dnia je co 2 – 3 godziny, a w nocy budzi sie raz, dwa razy (ale bywa i czesciej) na karmienie. Ma juz 5 miesiecy (akurat dzisiaj :)).
wiec to chyba sprawa indywidualna. Na razie nie “odpuszczaj” coreczce i karm ja zawsze kiedy potrzebuje. I zgadzam sie z Agus, ze nie rzadziej niz co 4 godziny. Takiemu malenstwu bardzo szybko spada poziom glukozy, gdy dlugo nie je.
Pozdrowienia dla dzidzi.

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

ropuszka Dodane ponad rok temu,

Re: co ile godzin

w dzien co 2-3- godz, w nocy 1-2 karmieniei tak od kiedy Alek skonczył 3 miesiace

ropuszka i Alek (28.03.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: co ile godzin

Marysia ma 7 tygodni i widze pewna regularnosc w nocnych karmieniach, po wieczornym zasypia na dobre ok 22, spi po 3-4 godziny, natomiast w dzien nie ma zadnego harmonogramu. Bywa ze je co godzine, chwile przespi i znow jest glodna, czasem na spacerze spi 3 godziny i budzi sie gdy zglodnieje.
Czy to juz czas na jakies mniej wiecej stale godziny posilkow, wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie.

kAhA i Lipcowa Malinka

Znasz odpowiedź na pytanie: co ile godzin

Dodaj komentarz

Dla starających się
Analiza wyników
Poszukuje strnony na której mogę sprawdzić wynik badania krwi. Kiedyś już jedna z Was ją podała lecz w archiwum forum nie mogę jej znaleźć. z góry bardzo dziękuje za pomoc.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Spotkanie w parku chorzowskim -szczegóły
Nasze spotkanie nadchodzi wielkimi krokami.... Nie wiem czy Wy wszystkie tak żyjecie tym spotkaniem czy tylko my z Olą (Olaką). Ja już nie umiem się doczekać i strasznie się boję, że
Czytaj dalej