Co jak się śni coś strasznego?

No właśnie. Co robicie, jak dzieciaczkom śni się coś strasznego? Zuzka wczoraj w nocy zaczęła tak niemiarowo oddychać, oczka jej latały, troszkę sapała, a za chwilę zaczęła strasznie płakać, cały czas jeszcze śpiąc. Ja jej szybko dałam pierś i głaskałam aż się uspokoiła i spała dalej. Na szczęście się uspokoiła, ale wiem z siebie, że jak mi się coś takiego śni, to muszę się wybudzić, bo jak tego nie zrobię, to dalej będzie się to śnić. Bałam się ją wybudzać, bo pewnie jeszcze bardziej by się wystraszyła. Sama już nie wiem. Najwarzniejsze, że się uspokoiła. A jak wy robicie?

Daga i Zuziak 21 kwietnia 2003

6 odpowiedzi na pytanie: Co jak się śni coś strasznego?

 1. Re: Co jak się śni coś strasznego?

  Nie wybudzam, mocno do siebie przytulam, to na całe szczęście pomaga

  • Re: Co jak się śni coś strasznego?

   Adas gwaltownie sie wybudza (jak mu sie cos sni)..wtedy oczy robia mu sie okragle jak spodki, zaczyna glosno plakac. biore go na rece, uspokajam.usypia ponownie jak aniołek:-)

   • Re: Co jak się śni coś strasznego?

    Ja biore na rece ale sny takowe miał poki co w dzień.

    Ala i Filipek
    ur 29.07.2003

    • Re: Co jak się śni coś strasznego?

     Na przykladzie Jagody to zauwazylam ze jak ja wybudze to ona jeszcze bardziej placze, wiec staram sie uspokoic ja taka pol spiaca.

     Mama i Jagoda 01-08-03

     • Z innej beczki:-)

      Anastazjo, a wiesz, że zdjęcie Twojej Jagódki się nie wyświetla? Jest tylko krzyżyk:-( Zauważyłam już to dawno, ale myślałam, że to u mnie coś, ale z innego kompa też tak widziałam, znaczy nie widziałam:-)

      JoannaR i Pawełek 19.09.2003

      • Re: Co jak się śni coś strasznego?

       Nie budzę Kubusia. Zresztą on wtedy nawet się nie chce przebudzić. Zaraz daję cyca i sie uspokaja. Potem już śpi spokojnie. Nawet się zastanawiałam, czy to nie jest płacz z głodu.

       Anias + Kubuś (25.07.03)

       Znasz odpowiedź na pytanie: Co jak się śni coś strasznego?

       Dodaj komentarz

       Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
       Logo