Co je gdy boli brzuszek?

Błagam pomóżcie. Co dawać dziecku które jest po zatruciu? W piątek zatruł się brokułami. Od 1 w nocy do 5 była jazda bez trzymanki, zwracał już biedaczek zółcią. Niby się uspokoiło, a tu w poniedziałek wieczorem taka biegunka, jakby robił siku pupą. I teraz nie wiem co mu dawać do jedzenia. Bułeczka, kisiel jagodowy, chlebek ryżowy. Co dalej? Kleik mu nie wchodzi. Od marchewki wydaje mi się że boli go brzuszek. Nie mam pojęcia co do jedzenia. Napiszcie proszę co Wy dawałyście jeść w takich wypadkach.
A z lekarką się konsultowałam i dowiedziałam się tyle co napisałam.

Eryka i Natanek 09.09.03r

1 odpowiedzi na pytanie: Co je gdy boli brzuszek?

ika Dodane ponad rok temu,

Re: Co je gdy boli brzuszek?

Mamy za sobą wirusową biegunkę z wymiotami – więc jestem na czasie.
Co dawać do jedzenia – jagody – bardzo dobrze. Ja na tym robiłam kleiki, kisielki, deserki itp, jagody na słodko z ryżem – z zalewy raz jeszcze przegotowane – nawet smakowało maluchowi. Jabuszko – kompoty – ryż z jabłkiem, kleik( zawsze ryżowy) na kompocie z jabuszkiem gotowanym ( i np jagodami gdy sie znudzi.
Cóż, nam zalecono zupkę marchewkowo ziemniaczaną i odrobinką soli i cukru – zrobiłam i sama mogłam ja sobie zjeść dokładnie zmiksowaną, bo Młodzian miał ją głęboko ( też sikał pupką)….. w nocniku.
zupka marchewkowo ryżowa zmiksowana..
na trzeci dzień gdy zaczeło się poprawiać ugotowałam leciutki krupniczek. Nadal jeszcze wychodzimy z biegunki więc nadal zero surowizny. Jakby co to jeszcze coś wymyślę.
Pozdrawiam ciepło

ika i Igor 01.04.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: Co je gdy boli brzuszek?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
ZUS, renta, emerytura dla powracajacych do Polski
Mam pytanie czy powracajac do Polski z emigracji, wliczaja sie lata przepracowane po za granicami kraju do renty, emerytury. Jak wyglada ubezpieczenie medyczne, opieka lekarska itp. dzieki [b]ANIA & BIANCA 19-12-03[/b] [img]/upload/2/92/_466258_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co dawać jeść gdy boli brzuszek?
Błagam pomóżcie. Co dawać dziecku które jest po zatruciu? W piątek zatruł się brokułami. Od 1 w nocy do 5 była jazda bez trzymanki, zwracał już biedaczek zółcią. Niby się
Czytaj dalej