Co mam robic?

Od kilku dni Paulinka bardzo często budzi się w nocy. Ostatnio nawet co 1-2 godziny. Karmie ja tylko piersią i mam mnóstwo pokarmu ale mam wrażenie że ona jest bez przerwy głodna. Co mam zrobić?
Myślałam żeby spróbować dać jej na noc butelkę z mlekiem ale jakoś nie mam odwagi, a jeśli się zdecyduję to kiedy dać butlę w nocy, czy zaraz po kąpieli przed snem?
Poradzcie mi coś bo z niewyspania już nie wiem jak się nazywam….

olamini

2 odpowiedzi na pytanie: Co mam robic?

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Co mam robic?

Według mnie powinnaś nakarmić Ją butelką…..jeżeli będziesz to robiła tylko w nocy to nie odzwyczai się od piersi…..inaczej się wykończysz……porozmawiaj z pediatrą, doradzi Ci jakąś mieszankę…….ja używam Nan-a i jestem zadowolna…..
Butlę daj po kąpieli…i możesz jeszcze jedną w nocy….. Ale potem już cyca…..moje koleżanki tak robiły i sobie bardzo to chwaliły..oczywiście są dzieciaczki, które nawet po mieszance często się budzą, ale są to wyjątki…zazwyczaj po mieszance dzidziusie przesypiają po 3-4 godzinki albo dłużej………..
Pozdrawiam…
Julka

julka

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: Co mam robic?

podpisuje sie pod Pluto

Czarna mama Ewy

Znasz odpowiedź na pytanie: Co mam robic?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
POMOCY, SOS, MELDUNEK???
Dziewczyny mam problem!!! Moja babcia chce mnie wymeldować z mieszkania dlatego bo mieszkam z moim chłopem bez ślubu, i jej ten wariant nie odpowiada, mieszkamy u niego. w mieszkaniu gdzie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jutro
szykujcie duzo miejsca w skrzynce bo jutro wysylam duuuuuuuuzzzzzzzoooooo zdiec ;-)))))) piszeszybko bo mam przerwy w dostawie nietu ;-))))))))) asia Czarna mama Ewy
Czytaj dalej