Forum: Polecam

Co sądzicie o Chicco Tech 4 WD

Czy ktoś może ma wózek Chicco (konkretnie chodzi mi o model 4 WD). Ponieważ kosztuje ok. 1000 zł – więc nie należy do super tanich, chciałabym zasięgnąć opinii czy warto.

renatka (03.11.2003)

3 odpowiedzi na pytanie: Co sądzicie o Chicco Tech 4 WD

zaba Dodane ponad rok temu,

Re: Co sądzicie o Chicco Tech 4 WD

ja mam taki wózek i bardzo mi sie on podoba i na pewno go polecam ja mam z nim tylko jeden problem………..moja córka niecierpi być w wózku……….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
zaba mama Kasi 22.06.03

sisi27 Dodane ponad rok temu,

Re: Co sądzicie o Chicco Tech 4 WD

Cieszę się,że poruszyłaś ten temat. Mi ten wózek też bardzo się podoba i jestem ciekawa jak się sprawuje w codziennym urzytkowaniu.

Sylwia +… (20.10.2003)

Dodane ponad rok temu,

Re: Co sądzicie o Chicco Tech 4 WD

Jest cięzki (ok15kg) -ODRADZAM mamom mieszkającym na piętrze – zapomnijcie o spacerach!!! nie dacie rady zniesc dziecka i wózka – przerabialam to na Inglesinie Magnum, która waży 14 kg! Ani razu nie byłam z synkiem na spacerze sama. Musialam czekać aż mąz wróci z pracy.
Szukajcie lzejszych wózków!!!

Bruni i Filipek

Znasz odpowiedź na pytanie: Co sądzicie o Chicco Tech 4 WD

Dodaj komentarz

Dla starających się
nie wiem co zrobić....
Nie pomyślcie, że wpadłam w panikę...zrobiłam badania. Cytologia niby ok (wskazania: badanie za rok), ale jest ślad granulocytów. Drugim badaniem był pozom testosteronu (ostatnio cierpię na uciążliwe wypadanie włosów). Wynik:
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
gorączka i senność po szczepieniu?
Kochane, wczoraj moj Mikolajek ( 6 tyg.) był na szczepieniu i choc był bardzo dzielny i szybko sie uspokoił przez cała noc był dziwnie "nieprzytomny" i wyjatkowo senny. Ma ok.
Czytaj dalej