Czerwcówki -jak zaradzić drętwieniu palców?

Jestem w 34-tygodniu ciąży i bardzo zaczęły mi drętwieć palce u rąk. Jest to bardzo uciążliwe, szczególnie w nocy, gdyż to drętwienie zamienia się w rwący ból, tak, że nie potrafię spać i większą część nocy spędzam na siedząco. Czy znacie jakiś sposób aby temu zaradzić? Moja ginekolog poleciła mi Magne-B6 ale to nie pomaga.
Pozdrawiam -Ania z Adasiem

2 odpowiedzi na pytanie: Czerwcówki -jak zaradzić drętwieniu palców?

Dodane ponad rok temu,

Re: Czerwcówki -jak zaradzić drętwieniu palców?

Ja miałam okropne drętwienie na początku ciąży. Teraz mi jakoś przeszło. Lekarka mówiła, że nic się na to nie da poradzić. Taki urok ciąży. Mi na drętwienie troszkę pomagało zwieszanie ręki w dół.


Anna Styś

aaga Dodane ponad rok temu,

Re: Czerwcówki -jak zaradzić drętwieniu palców?

Czesc!
Ja intensywnie ruszam palcami. Boli troche mniej i rece nie sa tak opuchniete. Mnie dretwieja rowniez nogi i baaardzo bola stawy kolanowe. Jak mi bedzie dane, to w piatek zapytam o to gina… Ale generalnie zauwazylam, ze u mnie pomaga ruch.

Pozdrawiam serdecznie.
Aga i Ktoś(7.06.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czerwcówki -jak zaradzić drętwieniu palców?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
głodna czy złośliwa?
Oliwia jutro skończy 6 tygodni-od niedzieli jest jakaś dziwna- ciągle chce cycka, wymusza to na mnie strasznym krzykiem, aż się zanosi od placzu. Nie wiem, może mam mało pokarmu?Dotychczas była
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
basen w trojmiescie
witam serdecznie! mam pytanie do dziewczyn z trojmiasta.Drogie koleżanki czy byłyście na basenie z dzieciaczkami na Witominie?-jesli tak napiszcie cokolwiek o tym basenie czy warto tam się wybrać?czy byłyście
Czytaj dalej