cześć wszystkim

Strasznie się cieszę ,że jesteście i jest forum. Jestem nowa w tej dyskusji i powiem szczerze że w głowie mi sie miesza od wszystkiego co przeczytałam.
Ja jestem niemal na począyku. Co prawda cztery inseminacje mam za sobą ale badań – niewiele. Mój lekarz twierdzi , że ze mna wzystko w porządku ,mamy „tylko” za słabe nasienie. Czasami plemników jest więcej ale są mało ruchliwe, a ostatnio odwrotnie mało plemników za to dość ruchliwe. Do tego dochodzi wrogość śluzu. Lekarz twierdzi, że inseminacja to najlepszy sposób w tym przypadku, ale jakoś do końca mnie nie pzekonuje . Jestem po czwartej isminacji ale chyba nic z tego nie wyszło. Nastepnym razem będzie badanie drożnośći, i zobaczymy co dalej.
W końcu musi nam się udać no nie!!!.

2 odpowiedzi na pytanie: cześć wszystkim

jola Dodane ponad rok temu,

Re: cześć wszystkim

Witaj! I wytrwaj w tym optymizmie jak najdłużej, uda się na pewno, nam wszystkim. Jola

ewka Dodane ponad rok temu,

Re: cześć wszystkim

Cześć Jolu!
Wiesz, z tym optymizmem u mnie to chyba jak u nas wszystkich – jak na hśtawce. Kończy się z najmniejszym bólem brzucha, a zaczyna chwilkę potem – a może jesze jest nadzieja, może to tylko macicia się powększa. Największego kopniaka dostejemy w dzień okresu ale już po chwli znów się uśmiecham i muyślę nic to , przed nami kolejna szansa. Oczywiście przy założeniu że mamy czym finansować tą kolejną szanse. Może to troche niefortunne mówienie o fianansach kiedy dla każdej z nas dziecko jest najważniejsze i aby zajść w tą upragnioną ciążę zrobimy wszystko ale jednak nawet ten czynnik nas ogranicza. A teraz, mimo że trochę boli mam nadzieję, że kiedy w poniedziałek pójdę do lekarza ( 13 dzien po inseminacji) on powie ” Jest Pani w ciąży”. Czasami mślę, że mam tak opracowany scenariusz, że to nigdy sie nie nie uda.
I co tu więcej powiedzieć.
Pozdrawiam Ewka

Znasz odpowiedź na pytanie: cześć wszystkim?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
Clexane i tramal - co to za leki???
Witam dziewczyny! Wlasnie odebralam wypis ze szpitala i stoi tam jak byk ze mam zalecone Clexane i Tramal. Niestety mojego lekarza prowdzacego nie ma i nie bedzie jeszcze przez dluuuuuuuugi tydzien
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
oj oj oj
Cześc dziewczyny i chłopcy. Długo mnie nie było, ale sami wiecie, brak internetu w domu obezwładnia człowieka. Cieszę sie, ze sie pocieszacie, coś mało wiadomosci i ciążach. U mnie po
Czytaj dalej