czy jest jeszcze z nami GosiaGL ?

No własnie Gosiu jestes jeszcze gdzies tutaj bo juz chyba ze 100 lat cie nie widziałam ??????????
Odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
violes

6 odpowiedzi na pytanie: czy jest jeszcze z nami GosiaGL ?

gosiagl Dodane ponad rok temu,

Violeńko

Jestem po długiej nieobecności. Przepraszam, ale mam ogromnego doła i pomyslałam że jak nie będę tutaj zaglądac to nie będę myśleć. Pozatym kiedy czytam o tych wszystkich tragediach, milionach badań- boję się że mogę sobie coś przypasować.
Tymbardziej że juz moja lekarka każe mi mysleć o kolejnej ciąży, ale ja się boję że jeszcze nie znam przyczyny poprzednich niepowodzeń.
Teraz mam skierowanie na badanie hormonów (5 i 13 dzień cyklu) ; chociaż powiem ci szczerze to przestaje wierzyć że coś wreszcie odkryje.
W dodatku wykryłam u siebie guzek w piersi , taki 8 mm, i muszę go wyciąć ( lekarze każą mi się uspokoić ,mówiąc ze to nie jest nic groźnego, ale ja się i tak boję. Moja mama zmarła 2 lata temu na raka piersi. Mam świadomość że i mnie to może spotkac.
Mam 26 lat a czuję sie jak wrak..
Dziękujęci Violes że pamiętasz o mnie. Ja też o Tobie myślę i sekunduję. Cieszę sie dobymi wiadomościami o Ikkuni, dzisiaj nawet Kasia obwieściła dobrą nowinę.
Viola a ty kiedy?
Pozdrawiam
Gosia

ika Dodane ponad rok temu,

Gosiu

Gosiu kochana nie poddawaj się złym nastrojom. Naprawdę rozumiem, że jest Ci teraz bardzo ciężko. Czasem tak jest, że za dużo sypie się na głowę. Ale wierze głęboko, że guzek jest naprawdę niegroźny, a Ty usuniesz go i będziesz spokojniejsza. Mamy dobrą passę na forum ( tfu tfu by nie zapeszyć i stuk puk w niemalowane ) Więc nie poddawaj się szarugom jesiennym. Czekamy na Ciebie. Trzymamy za Ciebie kciuki!
Bedzie dobrze
Pozdrawiam bardzo ciepło i serdecznie

ika z małym słoneczkiem marcowym

gosiagl Dodane ponad rok temu,

Ikkuniu

Jak zawsze pocieszysz dobrym slowem.
Dziękuję Ci bardzo.
Powiedz jak brzuszek- pewnie juz się zaokrąglił?
Głaski ode mnie.
Całuję
Gosia

ika Dodane ponad rok temu,

Gosiu:)

W sprawie brzuszka. Wczoraj zaczeliśmy 15 tydzień i wiesz co?? Do tej pory brzuszkiem był tylko tłuszczyk, a od niedzieli wyczuwamy hmm, pewną taką gładką twardość pod sadełkiem.. więc chyba.. chyba coś już zaczyna sie delikatnie ujawniać.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci już wkrótce takiego szczęścia jakie mnie spotkało

ika z małym słoneczkiem marcowym

violes Dodane ponad rok temu,

Re: Gosiu !!!!

Odpisałam ci na priva !!!!
pozdrawiam
violes

gosiagl Dodane ponad rok temu,

Violu !!!!

Odpisałam ci również na privie!!
Gośka

Znasz odpowiedź na pytanie: czy jest jeszcze z nami GosiaGL ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
moje tempki
usiłuję dodać swoje tempki i to jest test. Na razie moje wykresik pierwszy jest testowy i nie jest wiarygodny, aczkolwiek chyba ff miał rację z owu, a nie ja. Ale
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy są tutaj mamy Wrocławianki?
Witam wszystkie mamy, bardzo chciałabym nawiązac kontakt z dziewczynami z Wrocławia. Sama po raz pierwszy zostanę mamą i niestety jestem jeszcze w tym wszystkim zielona..... Forum jest bardzo fajne i dziewczyny serdeczne,
Czytaj dalej