Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

Tak jak w temacie czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi? Co myślicie?

la mnie kiedyś kariera była ważna ale nigdy nie stala na pierwszym miejscu. Od kiedy wzięłam slub, zaszłam w ciążę zaczęły się dla mnie liczyc zupełnie inne wartośći, dosłownie szkoda mi każdej chwili spędzonej w pociągu, spędzonej na jakiejś konferencji, cały czas myślami jestem z rodziną

A jak u Was?

Mati 19.04.04

5 odpowiedzi na pytanie: Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

majarzeszow Dodane ponad rok temu,

Re: Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

podpisuje sie pod twoim postem. nie poswiecam pracy wiecej niz 8 godzin dziennie – dni powszednie. dla mnie najwazniejszy jest Adi, a w przyszlym roku – mam nadzieje! – rowniez starania o rodzenstwo dla niego !

pozdrawiam
MAJA i

Adaś (19.05.2004)

kotus Dodane ponad rok temu,

Re: Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

To samo jest u mnie.Z wyboru siedzę w domu.W tym sie spełniam i jestem szczęśliwa.Do pracy mogłabym iśc dopiero majac odchowane dzieci.Gdybym pracowała nie miałabym tyle czasu dla dzieci,mogę je wysłuchac w ich problemach .dzięki temu czują się bardziej bezpieczne.
Podziwiam kobiety,które pracując zawodowo mają czas dla rodziny ,dzieci dopilnowane,dobrze wychowane,dobrze się uczą.One napewno maja trudniejszą rolę do spełnienia
Pozdrawiam mamusie pracusie

Marysia 8.07.05

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

Nie jest. Gdybym nie mogla pracowac w domu, nie wiem jak dalabym rade wszystko pogodzic. A na sympozjum ostatnio Konrad pojechal razem z nami :))

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

nena75 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

Ja zawrotnej kariery nie robię aczkolwiek jestem zadowolona i z zarobków i ze stanowiska. Gdyby ktoś mi kazał wybierać praca czy rodzina bez wahania wybrałabym to drugie, bo co do tego nie mam wątpliwości.
Ostatnio zrezygnowałam z wyjazdu integracyjnego, bo dopiero co wróciłam ze szkolenia z klientem i gdybym znów wyjechała nie widziałabym Tomka 5 dni a to wogóle nie wchodziło w rachubę. W piątek z racji, że moja firma w większości była na wyjeździe zabrałam Tomka do pracy 🙂


Wioletta i Tomek 22 m-ce

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

Dużo zależy od tego co masz na myśli pisząc “kariera”.
W moim przypadku jest tak. Mam niepełne wykształcenie wyższe (licencjat). Pracuję w szkole. Zarabiam niewiele. I mam świadomość, że moje wyższe wykształcenie to lepszy byt dla mojej rodziny. A dla mnie wieksza szansa na lepiej platną prace. Aspiracji nie mam nie wiadomo jakich, moim celem jest dostanie tytulu magistra. I zyski jakie to za sobą niesie.
W tym przypadku, o ile to można karierą nazwać 😉 jestem za.

Na razie, moja nauka i praca sprawia, że najbliżsi schodzą na dalszy plan – tzn. moze nie schodzą, ale moje myśli nie należą całkiem do dzieci i męża – dzielę je miedzy pracę i naukę jeszcze. Nie potrafię tego przeskoczyc.

Posiadanie mgr przed nazwiskiem to moj cel. Wyzej nie chce sięgać.


Igor(1.7.03), Hubert(17.8.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy kariera jest warta rozstań z najbliższymi?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
potrzebny numer do lekarza prywatnego w warszawie
witam drogie mamy i tatusiów.Potrzebny mi numer telefonu do dobrego lekarza prywatnego w Warszawie tylko i cenę jaką bierze za wizytę domową.BRADZO PILNE pozdrawiam luiza i filip(23.07.2003)
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Warszawa dobry pediatra przyjeżdżający na wizyty
proszę o numer telefonu do lekarza pediatry na terenie Warszawy i ile bierze za wizytę bardzo pilne luiza i filip(23.07.2003)
Czytaj dalej