czy któraś z Was była w ciąży…i miała okres?

Przede wszystkim serdecznie Wam gratuluję:-)

Mam pytanie, bo całkowice zgłupiałam. Miałam okres (trochę inny niz zawsze – bardziej wodnisty i jasniejszy, niemniej jednak był to okres a nie plamienie), w jego ostatnim dniu zrobiłam test – negatywny… Ale temperatura (dzić jest 13 dc – cykle 33 dniowe) cały czas utrzymuje sie na poziomie 36,8, dzis nawet 36,9 (a to za wcześnie na owu.zawsze jest ok.20 dc)….zgłupiałam…..może powinnam zbadać hormowy, a może to cykl bezowulacyjny…może jest coś nie tak?

Pomocy!!

dziękuję i pozdrawiam:-)

3 odpowiedzi na pytanie: czy któraś z Was była w ciąży…i miała okres?

gina Dodane ponad rok temu,

Re: czy któraś z Was była w ciąży…i miała okres?

I w pierwszej i drugiej ciąży miałam b. b. małe krwawienie (1-2 dni) w dniu przypadającym na miesiączkę. Ale trudno to było pomylić z okresem. Robiłam więc na wszelki wypadek 2. test. Teraz jestem mamą 10-latka i w 21 tygodniu drugiej ciąży. Więc to nie był okres 😉

gusia2004 Dodane ponad rok temu,

Re: czy któraś z Was była w ciąży…i miała okres?

Ja miałam okres… już dokładnie nie pamiętam ale trwał jakieś 2-3 dni. Wtedy nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży bo test nic nie wykazywał – chociaż miałam “wewnętrzne p[rzeczucie” że powinnam być w ciąży, że jestem. Robiłam chyba 4 testy – przy trzecim pojawiła się bladoróżowa kreska, której nikt poza mną nie widział…:)
Pozdrawiam,

GUSIA2004 + Maleństwo 08.06.2004

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: czy któraś z Was była w ciąży…i miała okres?

Ja miałam dwa okresy, normalne, i miałam Basiulca w brzuchu!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: czy któraś z Was była w ciąży…i miała okres?

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Obawy o poziom hcG
Dziewczyny, jak wiecie jestem w ciąży, obecnie to końcówka 5 tygodnia. Kilka dni temu, dokładnie w pierwszy dzień 5 tygodnia robiłam badanie poziomu hCG. Norma w 5 tygodniu wynosi od 2560
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Wywołanie porodu czy cc?
Postanowilam umiescic tego posta na "Kiedy dziecko juz jest", bo wiem, ze mam tutaj szanse na duzo odpowiedzi. Potrzebuje wsparcia w podjeciu decyzji. Moja dzidzia jest bardzo duza, w 36 tyg.
Czytaj dalej