Czy ktoś odwiedził nowe H&M w W-wie?

…..to przy Marszałkowskiej, otwarte w piątek, 19.09. Oczywiście chodzi mi głównie o dział dziecięcy :). Czy są jakieś ciekawe promocje? No i ogólne wrażenia pliiiizzzz….

Bebiko, mama Zuzanki (sierpień 2002)

3 odpowiedzi na pytanie: Czy ktoś odwiedził nowe H&M w W-wie?

zula Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś odwiedził nowe H&M w W-wie?

Ja byłam dzisiaj w czasie tzw. lunchu…. Pracuję niedaleko, więc dzisiaj czym prędzej pobiegłam :-)))) Mojemu niuniowi qpiłam bardzo fajny komplecik “Winnie the Pooth” – superanckie spodenki i bluza, do tego zapinana na suwak polarkowa bluza… Miałam wrażenie, że większość rzeczy jest już przebrana (po piątku), chciałam wziąć Wiktusiowi rzeczy na wyrost ale już nie było niestety większej rozmiarówki w danym asortymencie i pewnie Tuniek długo w tym co mu qpiłam nie pochodzi….
Generalnie polecam H&M ale może za parę m-cy gdy będą już wyprzedaże odzieży zimowej…

Ania i 9-miesęczny Wiktorek

zula Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś odwiedził nowe H&M w W-wie?

AAAAAA….. i zapomniałam dodać, że byłam zawiedzona ilością ciuszków dla chłopaków. A na wieszakach oglądałam prześliczne cukierkowe różowiutkie sukieneczki….. buuuuu!!!! ja chcę teraz dziewczynkę!!!!

Ania i 9-miesęczny Wiktorek

bebiko Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś odwiedził nowe H&M w W-wie?

Nie czekając na odpowiedź na forum poleciałam wczoraj…i trochę się zawiodłam. Uwielbiam ten sklep bo znam go z zagranicznych pobytów. Ciuchy fajne, dziecięce słodziutkie. Ale na Marszałkowskiej asortyment wydał mi się albo tak jak piszesz mocno przebrany (czy to możliwe że wszystko w piątek wymietli…?), albo po prostu niewielki sam z siebie. Rzeczywiście dla chłopców wybór skąpy, ja mam co prawda dziewczynkę ale czasami mam ochotę teochę odpocząć od różu i rozglądam się za inną kolorystyką.
W sumie kupiłam małej szlafroczek frotte (cudny, mięciutki…) irajstopki na 74/80, które pewmie założy…za 2 lata, bo się okazały takie wielkie!

Bebiko, mama Zuzanki (sierpień 2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy ktoś odwiedził nowe H&M w W-wie?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
nadżerka i poród
Kochane, wyczytałam jakieś okropne rzeczy na temat nadżerki. Niestety kiedy się zabierałam do usunięcia nadżerki, mój lekarz powiedział mi STOP! będzie pani mamą. No i nadżerki mi nie usunął. Czy
Czytaj dalej
Dla starających się
co robić?
Dziewczynki, przepraszam, że zawracam głowę może błachymi sprawami, ale... opadły mi ręce. Właśnie zadzwonił mój mężczyzna z wiadomością, że wyjeżdża w delegację na kilka dni... pięknie, tylko ja wtedy będę miała
Czytaj dalej