Czy ktoś rodził w niemczech?

Szukam mam które rodziły lub maja rodzić w niemczech. Ja zastanawiam się nad porodem w Schwed gdyż mieszkam blisko granicy.. Chciała bym uzyskać więcej info na ten temat.

5 odpowiedzi na pytanie: Czy ktoś rodził w niemczech?

agat79 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś rodził w niemczech?

Ja rodzilam, ale tez mieszkam tu na stale, wiec nie wiem, czy moge pomoc?, czy szukasz osoby w Polsce rodzacej w Niemczech? Jakby co, sluze odpowiedzia na pytania!

Agata i Olivia 27.07.04 i Victoria 08.03.07 :-))

skr30 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś rodził w niemczech?

jestem w 4 mieciącu ciązy i duzo dobrego słyszałam na temat szpitala w Schwedt, juz wczesniej sobie postanowiam ze jezeli sie da pojade tam rodzic, wiem ze trzeba mieć Europejska Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawana przez NFZ na podstawie ubezpieczenia zdrowotnego, nie trzeba znać jezyka jest tam paru lekarzy mówiących po Polsku i paru Polaków. Za nic nie trzeba płacić. Na życzenie poród może odbyć się w wodzie, przez cesarskie cięcie lub w znieczuleniu. Przez cały pobyt w klinice kobiecie ma prawo towarzyszyć ktoś bliski, a po porodzie mogą wspólnie zająć osobny pokój wyposazony w telewizor i telefon. Osoba towarzysząca w zeszłym roku za dobę z wyżywieniem płaciła 20 euro.
jezeli ktoś wie wiecej z chęcia poczytam, a może któras kobieta wybiera sie tam rodzic w grudniu 2007 r.?
pozdrawiam

mamuska01 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś rodził w niemczech?

No ja właśnie chcę tam rodzić a termin mam na 1 grudnia, a Ty na którego?

skr30 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś rodził w niemczech?

ja mam termin miedzy 18 a 30 grudnia znalazłam arytkuł o tej klinice i ich stronę internetową
www. rodzicpoludzku.pl/akcja/drukuj.php?artykul_id65&kategoria_id=3

mamuska01 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś rodził w niemczech?

Nie wyświetla mi się en artykuł ale chyba już go czytałam:) A skąd jesteś? Ja w sumie z Helu ale mam mamę co mieszka w Słubicach i teściów w Kostrzynie n/o więc jadę do nich w listopadzie i tam będę czekała:) A Ty daleko masz do Schwedt?

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy ktoś rodził w niemczech?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
ciaza mnoga
jestem w 5 miesiacu ciazy mnogiej i niestety jedno ....przykro mi powiedziec ale nie rozwija sie prawidlowo...i musze dokonac szybka decyzje co dalej??
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Paszport-nazwisko panienskie
Dziewczyny,czy majac nazwisko panienskie w paszporcie jest on nadal wazny,czy musze wyrobic sobie nowy?A moze wystarczy przy takim paszporcie pokazac akt zawarcia zwiazku malzenskiego lub dowod,w ktorym jest taki sam
Czytaj dalej