Forum: Karmienie

czy musze gotowac wode na kaszke

Olivier je kaszki HIPPA i wiem ze nie musze gotowac wody ponownie moze to byc chlodna woda wczesniej przedotowana.Ale co z innymi kaszkami czy jesli wsypie kaszke do chlodnej wody nic mu po niej nie bedzie czy musze wsypac do goracej i ja wystudzic jak wy robicie kaszki doradzcie.

Edited by mamuska22 on 2005/06/26 23:54.

2 odpowiedzi na pytanie: czy musze gotowac wode na kaszke

pablo-per Dodane ponad rok temu,

Re: czy musze gotowac wode na kaszke

Nie zabardzo rozumiem – czy chodzi tylko o temp. wody, czy o to czy można ją zrobić na surowej wodzie. Jeśli to pierwsze, to chyba każda kaszka (prócz tych które się gotuje) rozpuści się w wodzie chłodnej i dziecko (jeśli taką lubi) to zje i mu nic nie będzie. Jeśli to drugie – też nie umrze, ale może się to skończyć zwykłą biegunką – więc ja bym nie ryzykowała.

Ania z Wiktusią i Maciusiem

fr-ania Dodane ponad rok temu,

Re: czy musze gotowac wode na kaszke

Wkładam przegotowaną wodę do podgrzewacza i dosypuję kaszkę. Gdy mi się śpieszy do zimnej przegotowanej dolewam trochę gorącej i też wtedy wsypuję kaszkę.

Ania + Szymek (lipiec 2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: czy musze gotowac wode na kaszke

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
PLEASE!! Do rowerzystek co lepsze.....
Krzeselko na rower czy przyczepka. Wlasnie mam zamiar kupic rower pierwszy w USA i juz nie wiem ktory w zyciu, ale sie zastanawiam nad moja coreczka. Ona bedzi jezdzila ze
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Czy Wy też chuchacie na zimne?
Witkusia jest pięciolatkiem i przedszkolakiem. Od pewnego czasu zaczyna się domagać, żeby ją samą puścić przed dom (kamienica, w której mieszkamy jest ogrodzona). Przy drugim dziecku trudno jest ją upilnować.
Czytaj dalej