Czy to miesiączka

Witam wszystkich. Mam do Was małe pytanko. Jestem ponad 3 miesiące po cesarce. Dzisiaj zaczęłam plamić. Nie odczuwam przytym rzadnych dolegliwości miesiączkowych. Za to przez ostatnie dni bardzo słabo się czuje. Kiedy wy dostałyście pierwszą miesiączke?
Z gory dziekuje za odp.

5 odpowiedzi na pytanie: Czy to miesiączka

gosik Dodane ponad rok temu,

A karmisz?
Ja po porodzie sn (nie karmiąc) okres dostałam po 28 dniach.

agula12 Dodane ponad rok temu,

Pewnie miesiączka. Ja przy Matim i teraz przy Olce dostałam już w trzecim miesiącu pomimo tego że karmię tylko i wyłącznie piersią. Niestety nie należę do tych szczęściar które okresu nie mają tyle ile karmią 😉

Pozdrawiam

bratek Dodane ponad rok temu,

ja też myslę, że to m..

bociek Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez jogi:Witam wszystkich. Mam do Was małe pytanko. Jestem ponad 3 miesiące po cesarce. Dzisiaj zaczęłam plamić. Nie odczuwam przytym rzadnych dolegliwości miesiączkowych. Za to przez ostatnie dni bardzo słabo się czuje. Kiedy wy dostałyście pierwszą miesiączke?
Z gory dziekuje za odp.

A bierzesz tabletki? Cerazette lub Azalia? Ja po tych pierwszych plamiłam dość mocno, myślałam że to miesiączka. Jak odstawiłam pigułki to wszystko się wyciszyło i miałam jeszcze kilka miesięcy spokoju od babskich dolegliwości

brawurkot Dodane ponad rok temu,

U mnie tak wyglądała pierwsza miesiączka (karmiłam) po 4 miesiącach od cięcia. Miesiąc później przyszła już normalna

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to miesiączka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
czy kupujecie synom pistolety (zabawki)?
maks mnie wciąż męczy abym kupiła mu pistolet. stanowczo protestuję bo ja z tych co nie uznaję takich zabawek. nienawidzę jak dzieciaki bawią się w wojnę i strzelają do siebie.
Czytaj dalej
Dla starających się
starania a praca zawodowa
Witam wszystkie starające się. Strasznie dawno mnie na forum nie było - moja córa kończy niedługo 5 lat i to właśnie te 5 - 4 lata temu bywałam tu najczęściej.
Czytaj dalej