Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

W 25 dniu cyklu (cykle 27-28 dni) mój test ciążowy wypadł pozytywnie. Jednak moja radość znikła, gdy dowiedziałam się, że zdarza się, że następuje okołomiesiączkowe poronienie. Nie mam żadnej gwarancji, że będę w ciąży za kilka dni, bo mogę dostać normalnie miesiączkę i już po wszystkim. Czy któraś z Was miała pozytywny test przed miesiączką i później było wszystko ok?

elements.envato.com

9 odpowiedzi na pytanie: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

karolina78 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Ja też tak zrobiłam: test ciążowy przed miesiączką. Najpierw była wielka radość, zwłaszcza, że o dziecko staraliśmy się rok, do tego brałam hormony i zastrzyk (brak owulacji). Gdy na teście wyszły dwie krechy, cieszyłam się jak głupia. Jednak jak po dwóch dniach dostałam okresu, płakałam jak głupia.

Taka ciąża się nazywa biochemiczna, jednak mam nadzieję, że do Ciebie nie przyjdzie paskudnica (miesiączka). Ja po dwóch kolejnych miesiącach zaszłam w ciążę, ale test zrobiłam po terminie miesiączki. Też wyszły dwie krechy. Test mam do teraz, a dzidziak ma się urodzić 21 marca! Tobie życzę z całego serca wspaniałych 9 miesięcy i radości! Głowa do góry, nie myśl o miesiączce! Będzie dobrze! Dbaj o siebie!

johanna Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okr

Tak. Ja miałam pozytywny test na ok. 5 dni przed okresem. Mój cykl trwa 28 dni. Jestem dzisiaj w 32 tygodniu.

Nie martw się na zapas tymi poronieniami, bo to nie jest żadna norma. Bądź spokojna, nie denerwuj się, odpoczywaj fizycznie i psychicznie. Nic nie dźwigaj i nie bierz żadnych leków. Unikaj stresu i gorących kąpieli. Nie jedz miękkich serów. Do lekarza idź dopiero ok. 6 tygodnia ciąży – wtedy można ją stwierdzić na 100 proc. Ja robiłam własnie tak, jak ci radzę.

Aha, jeśli jeszcze nie zażywasz, to zacznij od razu brać kwas foliowy i jod. Życzę powodzenia i cieszę się razem z tobą. Ja jak zrobiłam ten test ciążowy przed miesiączka i wyszedł plus, to płakałam jak bóbr z radości, ale pomimo wszystko czekałam na ostateczny werdykt lekarza.

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Witaj:)

Ja zrobiłam test ciążowy ok. 3-4 dni przed miesiączką. Wyszedł pozytywnie.
I sama zobacz jak wyglądają teraz moje dwie kreseczki.
Wszystko będzie ok, nie zamartwiaj się bo to źle wpływa na fasolkę.

marzenka27 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Bardzo dziękuję Wam dziewczyny za dobre słowo. Zdecydowanie mi lepiej. Jesteście kochane. Mam nadzieję, że wkrótce do Was dołączę.

anetkaanetka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Ja robiłam test ciążowy przed terminem miesiączki i wyszedł pozytywnie. Wystąpiło plamienie (żywa czerwona krew), dostałam Duphaston i leżałam, a ciąża się utrzymała. Bądź pozytywnej myśli! Witaj wśród oczekujących.

anita200 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Mój test ciążowy na 3 dni przed miesiączką był pozytywny, teraz czekam na moje szczęście.

kasik5 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Gdy tylko mój test ciążowy pokazał 2 kreski, od razu poleciałam na test ciążowy z krwi. Potem mój ginekolog powiedział, że jeśli test jest negatywny to można mieć wątpliwości czy nie jest błędnie zrobiony, ale jak wyszedł pozytywnie to nie ma bata! Ale jeśli chcesz się upewnić, idź do laboratorium na test z krwi. On pokaże na 100%, czy jesteś w ciąży (kosztuje ok. 19 PLN). Mi np. test z moczu w 25 dniu cyklu wyszedł negatywny a w 30 dniu cyklu już pozytywny i teraz jestem w prawie 12 tygodniu ciąży.

kaja-maj Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Ja zrobiłam test na jakieś 5 dni przed spodziewaną miesiączką (cykle 30-31 dni). Pojawiły się dwie piękne kreseczki, następnego dnia jeszcze jeden test (ale innej firmy), bo nie uwierzyłam. Po trzech dniach jeszcze jeden – dla pewności – na wszystkich pojawiały się dwie kreski, a teraz brzuszek mi rośnie coraz szybciej.

Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Za “pierwszym razem” test ciążowy zrobiłam jakieś 4-5 dni po spodziewanej miesiączce – niestety, następnego dnia pożegnałam się z marzeniami.

Po kilku miesiącach starań zrobiłam kolejny test – chyba w 26 dniu cyklu (cykle 28). To było dokładnie rok temu. A teraz moje dwie kreseczki maja 4 miesiące i właśnie siedzą w foteliku i gaworzą.

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy Wasz test ciążowy był + przed terminem okresu

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Brzydka cera w ciąży: Jaka płeć dziecka (wypryski, krosty, pryszcze)?
Dziewczyny, właśnie wyczytałam, że kiedy kobiecie w czasie ciąży wyskakują pryszcze, wypryski, krosty, syfki itp. i kiedy skóra robi się okropna, to może oznaczać, że podniósł się poziom hormonów męskich,
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Sumamed dla dzieci - Wasze opinie o tym antybiotyku?
W piątek mój 5-letni syn obudził się w nocy z kaszlem, bólem gardła, wymiotował śluzem. Udało mi się podać mu Ibum i w sobotę wezwałam prywatnie lekarza. Pani doktor przyjeżdżała
Czytaj dalej