dermatolog

Cześć,czy któraś z was może mi polecić dobrego dermatologa dziecięcego w Poznaniu lub Szczecinie?Dzięki,pozdrawiam Maja

1 odpowiedzi na pytanie: dermatolog

oposek Dodane ponad rok temu,

Re: dermatolog

To tej pory moja rodzina nie zawiodła sie na niej : Mariola Pawlaczyk tel. 601747670 lub 8204975 przyjmuje na Sniadeckich 7/2 lub u siebie na Kosmonautów 15.
Leczyła mojego ojca mnie i męża a teraz dziewczyny, jest ordynatorem szpitala MSWiA w Poznaniu, co do ceny za wizytę to bierze różnie ostatnio od nas na w listopadzie 2006 wzieła 70 zł potem po 40 zł
wybiła nam z głowy bieganie z Elką 3-miesieczna wtedy po alergologach tylko stwierdziła ze jak bedzie taka potrzeba to sama nas wyśle do alergologa elunia dzisiaj ma piękną skórkę przy normalnej pielęgnacji na ostatnie wizycie porzegnała Elkę słowami: fajna jesteś ale obysmy sie za szybko nie widziały:)

Znasz odpowiedź na pytanie: dermatolog

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
FLUOR
Cześć dziewczyny,mój synek skończy w tym miesiącu 8 miesięcy,lekarka każe mu podawać flor w tabletkach,mówi że po tym będzie miał mocniejsze ząbki. Tabletki nazywają się D-Fluoretten.Kazała odstawić wit.D bo w
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
marzy mi się plac zabaw w parku
kobity, mam nieśmiały pomysł by w naszym parku miejskim powstał plac zabaw. park jest prawie w centrum miasta, niewielki, ale tu głównie spotykają się mamuski, więc plac zabaw byłby wspaniałą atrakcją.
Czytaj dalej