Dieta a kupki

Proszę o radę co sądzicie na temat rzadkich kupek u maluszków. Moja córcia ma teraz 8 tygodni i od trzech tygodni robi baaaaardzo rzadkie kupki. Lekarka wcale się tym faktem nie przejmuje. Ja cały czas się zamartwiam kiedy zmieniam pampersa, bo ta kupka wręcz się wylewa z pieluszki. Mała cały czas ma wzdęcia, a wieczorami kolki. Zauważyłam, że te rzadkie kupki zaczęły się odkąd przeszłam na dietę bezmleczną. Czy to może być powód, czy to tylko zbieg okoliczności????
Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam! Asia Zuzią

2 odpowiedzi na pytanie: Dieta a kupki

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Re: Dieta a kupki

Aśka też dostała takich kupek jak przeszłam na diete beznabiałową (podejrzenie skazy). Lekarka potwierdziła, że to od tego i kazała mi jeść biały twaróg. Poprawiło.

Pozdrawiam,

mamakai Dodane ponad rok temu,

Re: Dieta a kupki

Jeżeli karmisz piersią, to normalne jest, ze kupki sa rzadkie.
Jezeli nie sa zielone, z domieszka sluzu lub krwi to nie ma sie czym martwic. Dla wlasnego spokoju skorzystaj z porady innego pediatry, i moze rzeczywiscie sprobuj twarogu.
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Dieta a kupki

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Do dziewczyn z Łodzi i nie tylko :)
Może zorganizujemy sobie mały ' zlocik mam '? Umówimy się gdzieś i spotkamy, byłoby fajnie, zauważyłam na innym forum, że dziewczyny tak robią :) Co Wy na to? Pozdrawiam! [img]https://republika.pl/blog_px_984996/1975667/tr/i.jpg[/img]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
kreacja na wesele
no wlasnie dziewczyny..mam glupie pytanie.. Nidlugo wybieramy sie z mezem na wesele. A ja mam dylemat co na siebie wlozyc..ide na wesele pierwszy raz. Nie liczac swojego..i totalnie nie wiem
Czytaj dalej