Dlaczego nie chce spac???

:Zamotany:Witam. Mam taki problem otoz moja 20 miesieczna coreczka od kilku dni nie chce sama spac w lozeczku(wczesniej nie bylo problemu z zasnieciem), gdy tylko wkladam ja do lozeczka i odejde krok dalej Ona zaczyna histerycznie plakac i wyciaga rece do mnie, gdy ja wezme jest cisza ale jak znowu chce ja polozyc to placze i konczy sie tak ze biore ja do siebie i zasypia przy mnie. Co moze byc przyczyna tego “strachu”? Jak to zmienic? Prosze o rade.:Stres:

3 odpowiedzi na pytanie: Dlaczego nie chce spac???

izaiza Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nati012::Zamotany:Witam. Mam taki problem otoz moja 20 miesieczna coreczka od kilku dni nie chce sama spac w lozeczku(wczesniej nie bylo problemu z zasnieciem), gdy tylko wkladam ja do lozeczka i odejde krok dalej Ona zaczyna histerycznie plakac i wyciaga rece do mnie, gdy ja wezme jest cisza ale jak znowu chce ja polozyc to placze i konczy sie tak ze biore ja do siebie i zasypia przy mnie. Co moze byc przyczyna tego “strachu”? Jak to zmienic? Prosze o rade.:Stres:

Hmm ja mam taki problem ale z 8 miesięcznym synkiem, w zasadzie to jeszcze żadnej nocy nie przespałam od porodu, jak to przełamać ? Może któraś miała tak samo? dodam że karmię piersią……

neo Dodane ponad rok temu,

Mam teraz fantastyczne dziecko – śpi całą noc jedną po drugiej w swoim łóżeczku i nie budzi się! W dzień grzecznie się bawi, jest żywotna, ale spokojna, dobrze się rozwija, mało choruje. Uważam, że dużo dzieci robi się niespokojnych po szczepieniach, być może na skutek wprowadzenia do organizmu wielu NEUROTOKSYN (rtęć, aluminium, ołów itp. itd.) ze szczepionek i rozregulowania UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO.
Dawniej zastanawiałam się, czy te dzieci nieszczepione są spokojniejsze? Wydaje mi się, że w masie – tak. Te z 6. moich dzieci, które były najwięcej szczepione – były najbardziej niespokojne. Podobnie piszą i mówią mi matki innych dzieci – szczepionych i nieszczepionych. Zbyt dużo szczepień, nadmierne obciążenie malutkiego organizmu to może być powód niepokoju dziecka.

ulaluki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Neo:Mam teraz fantastyczne dziecko – śpi całą noc jedną po drugiej w swoim łóżeczku i nie budzi się! W dzień grzecznie się bawi, jest żywotna, ale spokojna, dobrze się rozwija, mało choruje. Uważam, że dużo dzieci robi się niespokojnych po szczepieniach, być może na skutek wprowadzenia do organizmu wielu NEUROTOKSYN (rtęć, aluminium, ołów itp. itd.) ze szczepionek i rozregulowania UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO.
Dawniej zastanawiałam się, czy te dzieci nieszczepione są spokojniejsze? Wydaje mi się, że w masie – tak. Te z 6. moich dzieci, które były najwięcej szczepione – były najbardziej niespokojne. Podobnie piszą i mówią mi matki innych dzieci – szczepionych i nieszczepionych. Zbyt dużo szczepień, nadmierne obciążenie malutkiego organizmu to może być powód niepokoju dziecka.

Moje szczepione, a śpią pięknie.

Przed szczepieniami spali fatalnie:)

A tak poważnie, oczywiście szczpienie nie miało wpływu. Po prostu nauczyliśmy ich przesypiać noce(bliźniaki)
A Konrad sam sie nauczył spac w nocy, zbiegło się ze szczepionką to po 13 miesiącach życia. Oczywiście nie wiążę z tym faktem, żeby nie było.

Powiedz mi Neo, czy Twoje życie krąży tylko wokół szczepionek?
Zaglądając do każdego wątku z Twoim udziałem, wiem co napiszesz, bez czytania:)

Przyczyn każdej sytuacji może być kilkanaście, dla Ciebie zawsze ta sama.

Znasz odpowiedź na pytanie: Dlaczego nie chce spac????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
ogromna prośba
Mam ogromną prośbę do mam wszystkich niemowląt w wieku od 8 do 12 miesięcy. Otóż studiuje i w ramach zajęć mam zrobić obserwację dziecka którego nie znam . Niestety
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Problem z przedszkolankami.
Witam. Jak jest u was w przedszkolach? Czy panie informują was o wypadkach lub awanturach waszych dzieci? Olek wdaje się w bójki z dziećmi, został ugryziony, pobił kolege a panie o
Czytaj dalej