Do dziewczyn z Białegostoku

Cześć
Jestem białostocznaką. Po przeczytaniu kilku postów na tutejszym forum zaczełam się zastanawiać nad profesjonalizmem i znajomoscią rzeczy niektorych lekarzy. Sama chodze do dr. Arciszewskiego i ostatnio miewam watpliwosci czy to aby dobry wybór (przyjmuje Duphaston i Clo) – mam nadzieję, że tak.
Liczę na odzew z waszej strony. Gdzie sie leczycie. Jakie macie doswiadczenia w tej kwestii.
Jakiego lekarza polecacie.
Joanna

4 odpowiedzi na pytanie: Do dziewczyn z Białegostoku

dosiam Dodane ponad rok temu,

Re: Do dziewczyn z Białegostoku

Hej! Ja trochę w innej sprawie. Mam do Ciebie pytanie. Leczysz się w Klinice Bezpłodności? Proszę napisz mi coś o tym. Ja na razie nie odważyłam się na ten krok ale też przyjmuję Duphaston i Clo. Pozdrawiam.

Dorota M.

jawozna Dodane ponad rok temu,

Re: Do dziewczyn z Białegostoku

Niestety nie leczę się w Klinice, o której wspominasz, tytlko w prywatnej klinice ginekologiczno – położniczej dr. Arciszewskiego, który jest normalnym lekarzem ginekologiem nie specjalizującym sie w leczeniu niepdlodności. Nie wykluczam jednak, że przeniosę się do kliniki prowadzonej przez Szamatowicza, to pewnie będzie zależec od tego co wydarzy się w najbliższych dniach (właśnie czekam na @ ale z nadzieją, że nie nadejdzie).
Moja znajoma, która miała poważne problemy ginekologiczno – hormonalne, po roku leczenia w Instytucie zaszła w ciążę i niedługo zostanie mamą. Bardzo sobie chwaliła lekarzy z Instytutu, dlatego ja, jesli nie uda mi sie w tym cyklu chyba też rozpocznę tam leczenie.
Przesyłam ci adres i jesli masz poważne kłopoty, a twoje starania o fasolkę trwają już długo odwiedź tą klinikę.
Instytut Położnictwa i Chorób Kobiecych, ul. M. Skłodowskiej-Curie 24a, 15-276 Białystok, tel. (0 85) 746 83 47, 746 82 55, Kierownik: prof.dr hab. Marian Szamatowicz.
Joanna

dosiam Dodane ponad rok temu,

Re: Do dziewczyn z Białegostoku

Dzięki. Chyba wezmę jakiś kredyt z banku i podejdę do sprawy „poważniej”. W sumie dziewczyny skąd Wy bierzecie pieniądze na to wszystko?!

Dorota M.

sonik Dodane ponad rok temu,

Re: Do dziewczyn z Białegostoku

Jawozna!! Odpisalam Ci na priva

Znasz odpowiedź na pytanie: Do dziewczyn z Białegostoku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
mam pytanko
czy jeżeli za trzecim razem się nie uda to należy się zgłosić do lekarza? To moj 18 dzień cylku trzy dni temu owu, praca nad fasolką oceniam na 6, objawów
Czytaj dalej
Polecam
Czy któraś z Was rodziła w Lesznie lub Rawiczu??
Pilnie proszę o jakieś refleksje z tych porodówek!!!
Czytaj dalej