Do ewy77kat – Nuśka

Dzieki za odpowiedż! Mogła byś mi dać namiary, adres i telefon do tej przychodni w Mysłowicach :o) Pozdrawiam i życzę cierpliwości w leczeniu. Nuśka

NUŚKA

4 odpowiedzi na pytanie: Do ewy77kat – Nuśka

 1. Re: Do ewy77kat – Nuśka

  Witaj,
  Novomedica – Mysłowice, ul. Bończyka 34 (w pobliżu marketu Real), tel. +32-316-37-71, pracują codziennie w godz. 12-18 prócz środy: 9-16.
  Ja osobiście polecam dr Micińskiego (to właśnie u niego się leczę i to właśnie on pomógł moim dwóm znajomym). Ja na początku zapisałam się do innego lekarza, ale później zmieniłam na niego i jestem b. zadowolona.
  Pozdrawiam

  • Re: Do ewy77kat – Nuśka

   No i zapomniałam dodać najważniejszego – mają swoją stronę internetową:

   • Re: Do ewy77kat!!! – Nuśka

    Wielkie dzięki! Teraz zbieram siły, mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i niedługo spotkamy się na stronach dla starających się! Znalazłam w książce telefonicznej, że dr Miciński przyjmuje w Tychach, na imię ma Piotr jeśli to ten sam to Twoja wiadomość jest dla mnie zbawieniem!!! Powodzenia, gorąco Cię pozdrawiam :o)))

    NUŚKA

    • Re: Do ewy77kat!!! – Nuśka

     Witam serdecznie,

     tak to ten sam: dr Piotr Miciński. Słyszałam że on pracuje w szpitalu w Tychach, więc i możliwe że gdzieś tak pracuje dodatkowo.
     Ja, jeśli już “dociągnę” do tak szczęśliwego finału jak akcja porodowa, to pewnie trafię właśnie do Tychów, bo to najbliższy mi szpital. Być może spotkamy się na porodówce? Życzyłabym tego zarówno sobie jak i Tobie

     Pozdrawiam

     Znasz odpowiedź na pytanie: Do ewy77kat – Nuśka

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo