DO KOMANCZERY!!!!

Czesc komanczera. Może jestem upierdliwa,ale…. Przede wszystkim ciesze sie ze jestescie juz z basia w domciu!!! Super!!!. Chcialabym wiedziec czy moja pprzesyłka zawierajaca dmuchane zabaweczki doszła do Ciebie?
izka i Kubuś (jutro pól roczku)

2 odpowiedzi na pytanie: DO KOMANCZERY!!!!

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: DO KOMANCZERY!!!!

Boże na śmierć zapomniałam!!!!!!!!!!!!!!!! Izuniu doszły, doszły, Basiulec był baaaaaaaaaaaardzo szcęśliwy, w szpiatlu tylko te dmuchańce był w centrum zainteresowania. Dzięki, dzięki bardzo!!!!! Przez ten szpiatl zapomniałam Ci podziękować.
Całuję Kubusia od Basiulca, nawet zrobiłam zdjecia Basiulca z dmuchańcami dla Ciebie, ale wstawię je, jak znajdę czas. Teraz mam na głowie problemy z pracą.
Jeszcze raz dziękuję baaaaaaaaaaaaaardzo.

Anka i Basiulec (6 i pół miecha)

izka100 Dodane ponad rok temu,

Re: DO KOMANCZERY!!!!

No to super!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesze sie razem z wami. i kubus sie tez dolącza! pozdrawiamy
iza i Kubuś(jutro pół roczku)

Znasz odpowiedź na pytanie: DO KOMANCZERY!!!!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Będzie listopadowa dziewczynka!!!
Witajcie, dwa dni temu byliśmy na USG 3D... było super!!! Polecam wszystkim!!! No i będzie dziewczynka.... cieszymy się bardzo i pozdrawiamy wszystkie mamy i ich brzuszki Magdi i Anusia:))
Czytaj dalej
Dla starających się
Gujazyl - pomaga?
wyczytalam, ze choc nie jest to udowodnione medycznie, syrop gujazyl moze wplynac na poprawienie plodnosci sluzu. Nie wiem czy to prawda, ale odwiedze apteke, mysle ze niezaszkodzi sprobowac :) Pozdrawiam
Czytaj dalej