Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

Lea, mam głównie pytanie do Ciebie bo pamiętam jak pisałaś o tym, że Mati nie chce jeść tylko wcina mleko a wszystko inne beee… U nas zrobiło się podobnie, myślisz, że to może być przyczyna ząbków?? Niechętnie daje się karmić łyżeczką, najlepiej aby podawać mu tylko mleko z butelki i soczki. Pije faktycznie dość dużo. Jest dość marudny, ma obrzęknięte dziąsełka u góry i robi od czterech dni rzadkie kupki ( biegunka to nie jest bo zrobi jedną kupke raz dziennie a nawet czasem co 2-gi dzień). Czy takie objawy mają dzieci przy ząbkowaniu?? Dodam jeszcze, że kiepsko zasypia, kręci się i popłakuje. Chory raczej nie jest, przynajmniej mam taką nadzieję.

Agus i Kamilek (24.03.2003)

3 odpowiedzi na pytanie: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

to były główne objawy ząbkowania u mojego dziecka. często wybudzał się z krzykiem, tak jakby skomlał, piszczał. oczywiście ręce nerwowo wpychane do buzi i biegunka, ale tylko gdy wychodziły pierwsze zęby. Może idzie mu więcej, niż jeden, dlatego tak bardzo objawy się nasiliły. Może tez wystąpić stan podgorączkowy. Łyżeczka mu nie pasuje, bo obciera dziąsła.

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

szczesliwa Dodane ponad rok temu,

Re: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

Cześć!
I my tak mamy, oj!
W nocy Wikunia jęczy, piszczy, płacze, jakby przez sen. Ręce w buziaku, brak apetytu. A co do „zmiany kupek” to była znaczna. Od zawsze miała kłopot z zatwardzeniami, a w okresie pierwszego ząbeczka 31.12.2003 (górna jedynka?!) było odwrotnie. Miałam nadzieję, że zatwardzenia ustąpiły, ale teraz wracają. Obecne wychodzi nam druga górna jedynka. Ciekawa jestem kiedy będą dolne?
Pozdrawiam

Asia i Wiktorka 14.03.03

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie

To może byc to – u nas tak własnie było… choc nie tylko wtedy, potem przyszło zatrucie i wtedy to juz w ogole mleko.
Jednak kaszki jadl zawsze w sumie, wiec nie do konca to byly tylko płyny.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Do LEA!! i nie tylko….- ząbki a jedzenie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Ulubiona zabawka- nie zabawka :)
Jakie wasze dzieci mają ulubione zabawki lub inne przedmioty, na których widok uśmiech rozsadza buźkę ;)) Bo mój uwielbia w zasadzie wszystko co nie jest zabawką :) I tak numer
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
kiepskie dni
Dziewczyny ratujcie! ostatnio miewam same złe dni, wszystkim zaczynam się przejmować bo nie ma różowo ( umowę o pracę miałam na czas określony a więc po porodzie nie mam co liczyć
Czytaj dalej