druga krecha w dziwnym miejscu

Od pewnego czasu staramy się powiększyć po raz kolejny naszą rodzinkę. Zrobiłam dziś test i ujrzałam wymarzoną parzystą liczbę kresek ale…w dziwnym miejscu. Rzućcie okiem dziewczyny kochane. Wszystkie dwukreskowe testy z obu poprzednich ciąż miały kreski równiutko pod literkami C i T… Co o tym myślicie? Nie mam więcej testów w domu kolejne mogę kupić dopiero jutro. Odchodzę od zmysłów. Czy to błąd testu czy jednak ciąża???

2 odpowiedzi na pytanie: druga krecha w dziwnym miejscu

picaporte Dodane ponad rok temu,

Wg mnie błąd testu niestety. Dla pewności bym zrobiła test z innej firmy.

olena30 Dodane ponad rok temu,

2 kolejne testy negatywne, a 13-go w końcu przylazła @.
Pica miałaś rację :Płacz:
Nic to, próbujemy dalej. Zaczęłam drugi cykl z castagnusem (mam podwyższoną prolaktynę) i jak to zwykle na początku cyklu bywa, jestem pełna nadziei i pozytywnej energii.

Znasz odpowiedź na pytanie: druga krecha w dziwnym miejscu

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Probiotyki - dajecie czy nie?
Czy podajecie swoim dzieciom probiotyki przy antybiotykach? Słyszałam, że można nawet podawać propiotyki jako wspomożenie odporności. Co Wy na to?
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
test geograficzny ;-)
ostatnio kraza po internetach obrazki jak to nikt nie zna geografii no to Panie drogie - do dziela [URL]https://www.lizardpoint.com/geography/europe-quiz.php[/URL] [COLOR=#576D94][FONT=Verdana][B]Quiz over. You scored 122 out of 141.[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#576D94][FONT=Verdana][B] [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#576D94][FONT=Verdana][B]Your score is 86%. piernicza mi si
Czytaj dalej