druga rocznica ślubu

Wiecie co, właśnie pisałam karteczkę dla mojego mężusia z okazji drugiej rocznicy naszego związku ( to dziś ). I napisałam mu, ze za rok na pewno napisze taką karteczkę, tyle że pobrudzoną obiadkiem Gerbera.I ja w to wierzę. I wierzę też, zą za rok będziemy pisac o kolce i szczepieniach, a także że będziemy napadać na szpitale, w których opieka po porodzie jest fatalna. Buziaki. Malgosia .

2 odpowiedzi na pytanie: druga rocznica ślubu

bozena Dodane ponad rok temu,

Re: druga rocznica ślubu

Małgosiu!
gratulacje, bardzo serdeczne! Uściskam Cię osobiście na spotkaniu u Ewy.

Życzę Ci z całego serca (sobie też – he, he, he) problemów z nieprzespanymi nocami, kolkami i kolorami kupek o tej samej porze za rok :)))

Całuski, B

mala Dodane ponad rok temu,

Re: druga rocznica ślubu

gosiaczku a ja jestem pewna ze wlasnie za rok naszym problemem nie bedzie zajscie w ciaze ale bedziemy sie wymienialy radami na temat: kochane blizniaki i co ty na to? zobaczysz uda nam sie i oczywiscie innym kobitkom tez caluski aneta

Znasz odpowiedź na pytanie: druga rocznica ślubu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
wkurzyłam się
Słuchajcie niewiaty, właśnie w Radiu TOK FM ( dla którego moja firma robi wiadomosci) występował profesor Szamatowicz z Białegostoku. Temat , jak się domyślacie dotyczył refundacji in vitro .
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Test ciazowy...
jest POzYTYWNY i jeszcze sama nie potrafie uwierzyc w to co pisze Zrobilam go dopiero dzisiaj rano (20 dzien po transferze), bo ja juz bylam przekonana, ze dostane okres takie
Czytaj dalej