Dziewczyny PILNE bo nie wiem co robic

Gosia dzis w dzien (pod wieczor) dostala nagle bardzo wysokiej goraczki (prawie 40stopni)…innych objawow nie bylo, wezwalam pediatre…powiedziala ze mozliwa jest trzydniowka, ze to nie uszy, ze mamy obserwowac czy nie bedzie innych objawow.
zrobilismy Gosi zimniejsza kapiel, oklady zimne na czolo, dalam jej eferalgan w czopku, potem zjadala 200ml kaszki (dla niej to swietny wynik), zrobila kupe po pachy (ale nie biegunka), uspokoila sie, przestala jeczec, zaczela sie usmiechac, temperatura spadala do 37,8…teraz spi spokojnie…wiec co to jest? trzydniowka? jakas niestrawnosc? wzywac znowu pediatre? czekac do jutra? do poniedzialku? co robic? czy tak moze byc przy trzydniowce?
HELP

3 odpowiedzi na pytanie: Dziewczyny PILNE bo nie wiem co robic

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Dziewczyny PILNE bo nie wiem co robic

dwa tygodnie temu Patryk przechodził infekcję wirusową. jednym objawem była wysoka, prawie 40 stopniowa gorączka. Na dodatek w nocy, więc wszyscy mieliśmy noc zawaloną. na drugi dzień już było lepiej. podobno panuje jakiś wirus.
może być to trzydniówka, ale tej jesczze nie przechodzilismy, więc nie mam doświadczenia.
jak nie będzie innych niepokojącyh objawów, a gorączka będzie sie zbijac, to można poczekac do wizyty do poniedziałku. przynajmniej ja bym tak zrobiła.

Beata&Patryk(03.03.03)

anies Dodane ponad rok temu,

Re: Dziewczyny PILNE bo nie wiem co robic

skutecznie obnizyłas goraczke to dziecie sie uspokoiło
moze to jakie zabki ida
poczekaj zobaczysz w nocy i rano co bedzie,
teraz pediatra po co? przeciez gorączka zbita i dziecko spokojne, musisz czekać

Anies i Wojtuś (23.07.2003)

kika210 Dodane ponad rok temu,

Re: Dziewczyny PILNE bo nie wiem co robic

Czekaj…Zbijaj temperaturę czopkami, rób chłodną kąpiel. To ostatnio dość popularny wirus – 2-3 dni gorączki i koniec… No albo typowa trzydniówka..Obserwuj małą i się nie denerwuj. pozdr!

Ada 16m.
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziewczyny PILNE bo nie wiem co robic

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Matka Edyta Górniak!!
Przeczytałam ostatnio w jakiejś gazecie, że Edyta Górniak coby zrobić na złość dziennikarzom zrobiła zdięcie swojemu dziecku leżącego w kupce! Widziałam to zdięcie i doznałam szoku! Nie będę owijała w
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
mieczak zakażny! mrozić?
Cze dziewczyny, ja znowu z tym cholernym mięczakiem zak! Byliśmy u 3 dermatologów i każdy mówił co innego! Każdy przypisywał inną maść a każdy następny dermatolog się nie mógł nadziwić
Czytaj dalej