Dziewczyny z Londynu – pomozcie!

mam prosbe do dziewczyn z Londynu:
otoz maz jedzie tam za 2 tygodnie a ja mu planuje wreczyc liste zakupow 🙂 chodzi mi o to gdziew Londynie mozna w dobrej cenie kupic np. ciuszki Early days, H&M i jeszcze jakies fajne. potrzebuje konkretne nazwy ulic….
kolega meza wszedzie dowiezie, ale on nie zna takich sklepow, bo niezonaty i niedzieciaty 🙂

no, a jakbyscie mi podaly gdzie sa fajne centra handlowe z zabawkami – to bylabym bardzo szczeliwa! mikolja i gwaizdka sie zbliza :-))))

pomozecie ????

MAJA i

Adaś (19.05.2004)

2 odpowiedzi na pytanie: Dziewczyny z Londynu – pomozcie!

angica Dodane ponad rok temu,

Re: Dziewczyny z Londynu – pomozcie!

No więc co do ciuszków, to warto zaglądnąć do Mothercare, która jest praktycznie na każdej dzielnicy w Londynie. Jedne sklepy są mniejsze, drugie większe.
Jedne z większych, do jakiego ja chodzę, to na Hammersmith, ale podejrzewam, że są jakieś inne z lepszym zaopatrzeniem (tzw superstore), na obrzeżach Londynu, gdzieś szukajac koło Ikea…musiałabym dokładnie podać nazwę autostrady.
A teraz przechodząc do H&M – to bardzo fajny i duży sklep jest na High Street Kensington, inny też duży jest na Slone Square.
Najlepszym sklepem z zabawkami jest z pewnościa “Toys ‘r’ us”. Jeden z większych znajduje się na Old Kent Road (niedaleko sklepu Aldi). Można tam też dostać ciuszki, wózki, meble itd.
Jeśli mąż ma dużo kasy i chcesz, żeby zakupił coś markowego, to ja szczerze polecam sklep Harrods i jego dział zabawek i ciuszków dla dzieci. Można tam dostać marki tj. Mamas & Papas i inne.
Poza tym niedaleko Harrods’a na Knighsbridge, znajduje sie sklep z ciuszkami dla dzieci, tj. D&G, Versace, Gucci. Nie pamiętam nazwy, niestety.
Jeśli chodzi o centra handlowe (gdzie mąż może Tobie bardzo fajny prezent sprawić:))), to chyba największe to Lakeside Shopping Centre i Bluewater (to jest jak się wjeżdża do Londynu od wschodu).
To wszystko co narazie pamiętam, dopiszę jak mi się coś przypomni:)

Gosia i Olivia (26.06.2005)

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: Dziewczyny z Londynu – pomozcie!

early days znajdziesz w sieci [Zobacz stronę] na tej stronie możesz sobie zlokalizowac sklep.
H&M sa praktyczniena kazdej ulicy. Ja polecam zdecydowanie Marks&Spencer i Next (ładne i niedrogie). GAP jest droższy, a Mothercare tabniutki jak barszcz w porównaniu do cen w Polsce. Wszystkie wymienione sklepy są wszędzie bez mała.

córka (10.03.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziewczyny z Londynu – pomozcie!

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Biegunka, kaszel- i tu napiszę...
Postaram się streścić. Oliwia choruje od prawie 2 m-cy. Dwa antybiotyki. Co 3 tygodnie pojawia się biegunka, kaszel, potem katar i temperatura.W międzyczasie tak sobie ot podkasłuje. Kaszel jest raz suchy, raz
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
nie mówi "R"
Może Pati jest jeszcze za mała ( 2,5 ) i się jeszcze nauczy ale ja wolę "dmuchać na zimne" i dlatego pytam Czy może któraś z was była z maluchem u
Czytaj dalej