dziś mam studniówkę :)))

Lutówki z terminem na 19 lutego – dziś nasza STUDNIÓWKA :)))

Ale ten czas leci…. niedawno robiłam test ciążowy a już dziś zostało nam dokładnie STO DNI do wpisanego w karcie ciąży terminu porodu :))) Pewnie i tak Bąbel urodzi sie kiedy będzie miał na to ochotę ale ja sobie tak symbolicznie odliczam te dni, które nam zostały do przywitania Bąbla po drugiej stronie brzusia :))))

Już jutro z trzech cyferek oczekiwania zrobią się dwie – 99 :))) A ja bym już chciała aby została mi do odliczenia ostatnia dziesiątka :)))

Idziemy dzis z mężulkiem na wielki deser lodowy :))) A co… jak studniówka to studniówka – zaszaleć trzeba, chociaż tak :))

Buziaki!!!!!

Bąbelek 19luty2004

4 odpowiedzi na pytanie: dziś mam studniówkę :)))

szczelen Dodane ponad rok temu,

Re: dziś mam studniówkę :)))

Hej hej! Ja właściwie też będę dzisiaj świętować! Oficjalny termin w karcie ciążowej to 22.02.2004, ale z moich wyliczeń – dzień szczęśliwej owulacji + magiczne 266 dni – wychodzi, że to powinien być właśnie dziewiętnasty luty. Na USG też ostatnio dzidzia wyglądała tak, jakby miała parę dni więcej, niż lekarz sądził. Pogratulujmy sobie wzajemnie i odliczajmy – aby do lutego, to już będzie dobrze!
Pozdrawiamy

Kasia i Jaś

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: dziś mam studniówkę :)))

wodniki górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja urodziłam się 14 II


Ala i Filipek
ur.29.07.2003

malinka Dodane ponad rok temu,

Re: dziś mam studniówkę :)))

HUUUUURAAAAA ! calusy studniowkowe, no i czemu wspominasz o tych lodach ??? zaraz popedze do zamrazalki……buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a jest wieczor !

zyczonka od Malinki i Malucha, ktoremu zostalo juz tylko 111dni !

malinka i upragniony maly chlopczyk
29.02.04

aguga Dodane ponad rok temu,

Re: dziś mam studniówkę :)))

Super pomysł z tą studniówką!!! Gratulacje za pomysł i z okazji obchodów!
Ja właśnie policzyłam, za ile dni zobaczę moje Maleństwo i wyszło mi, że za 112!!! A więc moja studniówka już za niecałe 2 tygodnie. No chyba, że będę liczyć te magiczne 266 dni, to Maluch może wywinąć mi numer i urodzić się 29 lutego…

Uściski dla Ciebie Kasiu, dla Jasia i wszystkich brzuchatych Mam!

Aguga i Julek (3.3.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: dziś mam studniówkę :)))?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Co tam u Was słychac?
... bo u mnie ok[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]!!! Przenoszę się czesciowo duchowo i piśmiennie na podforum ADOPCJA... Wyrazy ubolewenia i łzy tesknoty niewskazane:)[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] [b]Bruni i Filipek[/b]'04.2003 [img]http://foto.onet.pl/upload/27/52/_158925_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czy dajecie pic w nocy?
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu Mój 10-cio miesięczny Wiktorek budzi się dosyć często w nocy i nie chce nic innego tylko cyca. Jakiś czas temu tylko go przytulałam , dawałam
Czytaj dalej