fataaalne samopoczucie – kto też?

Czuję się FATALNIE przed zbliżającą się małpą. Na pewno przyjdzie, bo mega niskie temperaturki 🙁
Dziś 28, prawdopodobnie ostatni dzień cyklu. Ból i zawroty głowy, ból brzucha, ech… Czy któraś jest towarzyszką mojej niedoli? 😉

5 odpowiedzi na pytanie: fataaalne samopoczucie – kto też?

 1. Re: fataaalne samopoczucie – kto też?

  No cóż ze mną chyba też nie najlepiej, bo tempki po rzekomej ovu niezbyt wysokie. Więc w środę chyba znów cykl z nowymi nadziejami.

  Renata
  [/url]

  • Re: fataaalne samopoczucie – kto też?

   Witaj!!!

   Trzymaj się dzielnie

   Życzę Ci żeby okazało się że coś jednak “wyszło” w tym miesiącu. A jeśli jednak nie, to żeby małpa szybko przylazła i jeszcze szybciej sobie poszła, byś mogła rozpocząć nowe starania

   U mnie, sama nie wiem. Przede wszystkim cykl mi się skrócił (chyba??!!) bo ovu miałam w 14dc. Ledwo co utrafiłam w ovu, bo zwykle cykle miałam 33-35 dniowe więc ovu przypadałoby tak 17-20dc,….. hmmm ale nic to. Jak na razie u mnie jakoś tak bezobjawowo.

   Ale łączę się z Tobą duchowo i pozdrawiam gorąco

   Kasia
   [Zobacz stronę]

   • Re: fataaalne samopoczucie – kto też?

    Oczywiście tak samo jak w zeszłym miesiącu ja jestem Twoją towarzyszką – tylko, że u mnie żadnych objawów ani ciążowych ani małpowych. Co ma być to będzie.

    Anita

    • Re: fataaalne samopoczucie – kto też?

     Ja też czuje się fatalnie, na dodatek jestem wściekła jak nie wiem co, mam ochotę na kimś się wyrzyć. To chyba objaw zbliżajacej się małpy (niestety). A jeszcze parę dni temu wydawało mi się, że może tym razem się udało. ALe jak zwykle pewnie nic z tego. Mam nadzieje, że następnym razem będzie lepiej i Tobie też tego zyczę, choć może już Tobie teraz się udało (trzymam kciuki) tylko organizm chce sie oszukać.
     Pozdrawiam i miłego weekendu. Pa

     • Re: fataaalne samopoczucie – kto też?

      Dzięki za wszystkie słowa otuchy ale ja nawet nie robię sobie nadziei – objawy (urojone) powoduje duphaston, a temperatura szaleje na bardzo niskim poziomie. W przyszłym tygodniu do gina – i mam nadzieję że dostanę clo bo chciałabym kiedyś w końcu mieć owu!
      pozdawiam weekendowo – i trzymam kciuki żeby wszystkie czekające na m* się nie doczekały!!!

      Znasz odpowiedź na pytanie: fataaalne samopoczucie – kto też?

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo