Forum: Karmienie

Filip Niejadek

Mam problemy z karmieniem synka. W piątek zostałam mamą i na drugi dzień zostałam wypisana do domu. Filipek nie jest wcale zainteresowany moimi piersiami Przez te dwa dni praktycznie nic nie jadł, tylko śpi. Jest spokojny i nie grymasi. Nie wiem co robić, czy taki mały facet nie powinien więcej jeść? Moje piersi stały się nabrzmiałe, a pokarm praktycznie mi z nich skapuje. Proszę napiszcie co w takiej sytuacji robić, może miał ktoś już takie same problemy. A może nie ma się czym martwić? Ale to przecież już 3 dni diety.

Młoda Mama

4 odpowiedzi na pytanie: Filip Niejadek

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: Filip Niejadek

Nawet jeśli śpi powinnaś przynajmniej co 3 godziny przystawiać go do piersi. Podobno noworodki śpią długo jak za mało jedzą, w ten sposób oszczędzają energię. A w szpitalu jadł?

Monika i Wiktoria (18. 01. 2003)

joanna-ka Dodane ponad rok temu,

Re: Filip Niejadek

Gratuluję fantastycznego bobaska. W szpitalu również bardzo się oszczędzał, za to w nocy ok.2.00 opróżnił całą pierś, zasnął i obudziliśmy go dopiero ok. 9 gdyby nie to dalej napewno by spał. Zrobił kupkę a o przystawieniu do piersi nie ma mowy, wtedy to dopiero daje popalić. Wypluwa i aż się zanosi. Co się dzieje?

Młoda Mama

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: Filip Niejadek

Może to kolki. Nie wiem bo nigdy nie miałam doświadczenia z kolkami. Może odezwie sie jakaś mam która tez przez to przeszła.

Monika i Wiktoria (18. 01. 2003)

joanna-ka Dodane ponad rok temu,

Re: Filip Niejadek

No nareszcie Filip bierze się do roboty. 40 min. przedobiadek zrobił swoje.
Pozdrowienia

Młoda Mama

Znasz odpowiedź na pytanie: Filip Niejadek

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
efekt zachodzącego słońca
przy ostatniej wizycie lekarka spytała się, czy mały tak często robi oczkami... zaniepokoiło mnie to, kazała obserwować i skonsultowac z neurologiem przy następnej wizycie. A moje dziecko jak było małe.. hihi...bo
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Rozwarcie ?
Slyszalam ze bywa czasami tak ze kobiety stawiaja sie u lekarza z rozwarciem na 2 -4 palce nic o tym nie wiedzac. Czy ktoras z Was miala tak ze rozwarcie
Czytaj dalej