gdzie in vitro

HEJ DZIEWCZYNY, napiszcie mi proszę gdzie jest najlepsza klinika niepłodności w Polce, bo my już byliśmy w dwóch, rzeszów medikor, we wrocławiu invimed i płakać się chce miałam 3 iui przy bardzo wysokim TSH, teraz chcemy podejśc do in vitro ale mamy mętlik w głowie, pomóżcie

15 odpowiedzi na pytanie: gdzie in vitro

 1. Mona – jak słucham, że przy tak wysokim TSH robili Ci inseminację w invimedzie to w szoku jestem. A nie myślałaś się z nimi powykłocać o zwrot kosztów? Żeby innym też krzywdy nie robili? Ja osobiście na invimed warszawski nie narzekałam, ale ciąże mam z Novum z Warszawy i polecam. Białostockie kliniki mają też dobre opinie, a wychodzą taniej niż Novum, ale i odległość inna.

  • Kiedy tylko mogę polecam… jest najlepszym specjalistą w Polsce. Słyszałam duzo negatywnych opinii o warszawskich klinikach, ale nei chcę się wypowiadać, bo leczyłam się tylko w….

   • Zdecydowanie najlepsze opinie i doświadczenie w Polsce ma Klinika “Bocian” z Białegostoku, także Novum jest chwalone.

    • dzięki, może ktoś słyszał coś o kriobanku w Białymstoku?

     • Najlepsza klinika w Polsce wg mnie 😉 to Białystok klinika Bocian:)

      • czytała o tej klinice bocian w Białymstoku i ceny są tez przystępne, chyba najlepszy jest doktor Mrugacz?

       • jeśli klinika bocian w Białymstoku to jakiego lekarza polecacie?

        • Zapytaj pacjentek

         • ja też osobiscie stawiam na bociana i dr mrugacza, jadę na wizytę w sierpniu i mam nadzieję na in vitro już nie mogę się doczekać bardzo przyjazna klinika i fajna kadra no i cena też gra rolę. z tego co mówił dr mrugacz to wychodzi tak w przedziale 8000-11000

          • Witam wszytkie forumowiczki! Podpisuje się pod pytaniem założycielki tematu. Zastanawiam się nad wyborem odpoiwedniej kliniki leczenia niepłodności i za bardzo nie wiem czym kierować się przy jej wyborze. Czy możecie doradzić na co warto zwrócić uwagę, czy kierowac się opiniami innych, jak u Was to wyglądało? Dla mnie to bardzo ważna decyzja, dlatego chciałabym, żeby była jak najbardziej przemyślana.

           • Ja pomimo, że jestem Gdańszczanką to wybrałam Gametę w Gdyni zamiast In Victę, przede wszystkim na koszty patrzeliśmy oraz opinie innych par na internecie. Zobaczymy czy decyzja była dobra

            • Niestety w Polsce za łatwo się kliniki nie wybiera, bo nie ma jakichś ustandaryzowanych badań dotyczących wyników, sukcesów, itp. Zostaje więc de facto szukanie po necie i kierowanie się opiniami innych, bo samemu ciężko sprawdzić fachowość kliniki, chociaż jak najbardziej należy prosić o statystyki udanych in vitro itp. Potem widać różnice – jakie badania zlecają, za ile i można sobie wyrabiać zdanie. Ja radzę sprawdzać proponowane terapie właśnie na forach, czytać w necie, bo każdego można złapać na błędzie.

             • ostatno sporo czytałam o artemidzie w Białymstoku zastanawiam sie nad tą kliniką, bo jestem chora na hasimoto jak uważacie?

              • chyba trochę już wiesz w tym temmacie, my dopiero zaczynamy szukać. Na co zwracać uwagę przy klinikach? Nie wiem czym się kierować – opiniami w necie czy stroną www czyu może wybrać się i popytać pacjentów siedzących w poczekalni do gabinetu… szukamy w 3city, możecoś podpowiesz? 🙂

               • w necie można sporo ciekawego znaleźć. Na podstawie internetu umówłam na spotkanie do dwóch kilnik (nietstey płatne w obu) żeby porozmawiać o procesie, poznać lekarza i wybrałam gdzie mi się bardziej podobało.

                Znasz odpowiedź na pytanie: gdzie in vitro

                Dodaj komentarz

                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo