gdzie wrzucać filmy z kamery?

mam ich sporo, narazie są w kompie ale wiadomo, że w każdej chwili może je trafić… na jakie płyty i najlepiej za pomocą jakiego programu nagrywać płyty z filmikami? zajmują mnóstwo miejsca… znajomi mówili też o dysku przenośnym ale to spory wydatek. a Wy gdzie to wszystko trzymacie?

6 odpowiedzi na pytanie: gdzie wrzucać filmy z kamery?

jane Dodane ponad rok temu,

Na dysku przenosnym wlasnie…

agusiekk Dodane ponad rok temu,

Dyski przenośne, płyty, dyskietki itp. Najbardziej polecam pendrive 🙂

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Anusiekk.:Dyski przenośne, płyty, dyskietki itp. Najbardziej polecam pendrive 🙂

dyskietki? Jakby udało się jeszcze kupić to by i ze 2 sekundy filmu zmieściło się na jednej 😉

ninja, dysk przenośny wyjdzie chyba taniej niż płyty.

ninja71 Dodane ponad rok temu,

Dzięki dziewczyny! na pendrive mieści się zaledwie kilka filmików. Macie rację, że dysk przenośny będzie najlepszy. Tylko czy on jest bezpieczny? tu przecież tez może dostać się jakis wirus… nie wiem, nie znam się. Możecie polecić jakiś taki dysk albo chociaż powiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie? ( że na pojemność to wiem:D)

agusiekk Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ninja71:Dzięki dziewczyny! na pendrive mieści się zaledwie kilka filmików. Macie rację, że dysk przenośny będzie najlepszy. Tylko czy on jest bezpieczny? tu przecież tez może dostać się jakis wirus… nie wiem, nie znam się. Możecie polecić jakiś taki dysk albo chociaż powiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie? ( że na pojemność to wiem:D)

Ja osobiście nie mam pamięci, ale mam pendrive 16 GB, i to chyba mam ich z 8
Ale mam zamiar w pamięć przenośną zainwestować 😀

marzenka31 Dodane ponad rok temu,

Jeśli masz dobry internet to wrzuć wszystko no youtube i tam na prywatnym koncie bedizesz mogla ogladac kiedy i gdzie chcesz.
Dobra

Znasz odpowiedź na pytanie: gdzie wrzucać filmy z kamery?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
obustronne krwawienie do nadnerczy
Moja młodsza, dziesięciomiesięczna córka urodziła się z krwawieniem do obu nadnerczy (uraz okołoporodowy). Stan był ciężki, ale powoli krwawienie zaczęło się wchłaniać. Niestety od trzech miesięcy stan nie ulega zmianie
Czytaj dalej
Dla starających się
Dobry lekarz na NFZ Białystok
Dziewczyny polećcie mi proszę jakiegoś lekarza który przyjmuję na NFZ... Muszę się wybrać koniecznie bo mam problemy z cyklami i poprzednimi ciążami i potrzebuję dobrego specjalisty a nie mam za
Czytaj dalej