Forum: Imiona dzieci

Głupie imiona

Witajcie!

Nie tak dawno temu słuchałam audycji w radio. Dotyczyła ona dziwnych imion, jakie rodzice nadają swoim dzieciom. Aż głowa mała, co rodzice wymyślają… Facebook, Kermit, Alleluja lub Hosanna – zapadły mi najbardziej w pamięć. Słyszeliście o podobnych? Co myślicie o takim podejściu?

Zapraszam do dyskusji 🙂

5 odpowiedzi na pytanie: Głupie imiona

jane Dodane ponad rok temu,

Nie glosuje, bo nie ma tam opcji: “wszystkie” 😉 Nie wierze, ze ktos nadal dziecku ktorekolwiek z tych imion, choc z drugiej strony np corka Gwyneth Paltrow nazywa sie Jablko, wiec moze jednak… szok!

matkowski Dodane ponad rok temu,

Ja też jakoś nie mogę uwierzyć, że czyjeś dziecko się tak nazywa :Strach:

boleklublolek Dodane ponad rok temu,

Facebook to na pewno 😀 Kermit chyba też… Co do pozostałyc dwóch, jeśli dobrze pamietam rodzice bardzo chcieli, ale chyba jeszcze nie udało im się tego wywalczyć. Całe szczęście, że ich ulubionym mupetem nie była świnka Pigi

inari Dodane ponad rok temu,

Nie wierzę, że ktoś nazwał swoje dziecko Facebook… Nie potrafię sobie tego wyobrazić jakoś… I jak taki rodzic zwraca się do dziecka? Faceuś?

neska1402 Dodane ponad rok temu,

Nie ma opcji “wszystkie” 🙂

Masakra, współczuję tym dzieciom…

Znasz odpowiedź na pytanie: Głupie imiona

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
endometrioza po cc
Miala/ma ktoras??? Wlasnie mam @ i umieram.... Noga ruszyc nie moge.... objawy mam dopiero 3 cykl.... A podobno bedzie gorzej... moze ktoras miala wycinana?
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
która kiecka na wesele?
Wesele będzie w upał (zapewne). Mam przymierzone następujące sukienki (parę ze strony mi się bardziej podoba, ale nie namierzyłam ich "na żywo") i te całkiem dobrze na mnie leżą... Tylko która?
Czytaj dalej