Głupie pytanie!!!

Być może wyda się wam ono prymitywne ale dla mnie jest bardzo ważne ponieważ moja maleńka ma pępowinę dość blisko szyjki! Otóż, jak szybko powinnam trafić do szpitala po odejściu wód?!
Monia i Ola 30 tyg.

6 odpowiedzi na pytanie: Głupie pytanie!!!

bozenkan Dodane ponad rok temu,

Re: Głupie pytanie!!!

Odejście wód kwalifikuje do natychmiastowego zgłoszenia się do szpitala, ze względu na niebezpieczeństwo infekcji. Tak powiedziała moja położna.

Bożenka i Kruszynka (02.11) prawdopodobnie (ale nie ostatecznie) Ewunia

kzaremba Dodane ponad rok temu,

Re: Głupie pytanie!!!

Natychmiast po odejściu wód.
Pozdrawiam

janet31 Dodane ponad rok temu,

Re: Głupie pytanie!!!

Wiesz co ja też niedawno się dowiedziałam że moja córeczka ma prawdopodobnie okręconą pepowinke wokół szyji i tez bardzo sie niepokoję. Byłam jednak na badaniu przepływów krwi i jak narazie wszystko jest ok. co mnie bardzo cieszy.Jak będzie dalej sama nie wiem ale jestem dobrej mysli. Czy ty bedziesz robiła częściej usg w związku z tą pepowinką?????

Ja i moja córeczka 2.11.03-27.10.03

malinka Dodane ponad rok temu,

Re: Głupie pytanie!!!

Monia ! jak najszybciej, bo po odejsciu wod moze pepowina wysunac sie a przeciez nie moze byc w zaden spsob uciskana, najlepiej kontroluj ja na usg czesciej, pozdr

malinka i malutka malinka
29.02.04

barkus Dodane ponad rok temu,

Re: Głupie pytanie!!!

U mnie okręcona pępowina była wskazaniem do cesarki… B:-)

monia100 Dodane ponad rok temu,

Re: Głupie pytanie!!!

Będę robiła cześciej ! Bo już teraz mam sie zgłosić na następne badanie po 10 – 14 dni!!! A poza tym sama będę pewniej się czuła!!!
Monia i Ola

Znasz odpowiedź na pytanie: Głupie pytanie!!!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Chorubsko
Na szczęście to nie Sebastianek jest chory ale mąż. Przez tydzień bolało go gardło i miał duży katar. Teraz wszystko zeszło niżej i zaczął kaszleć jakby z oskrzeli. Trochę mi
Czytaj dalej
Dla starających się
Czy oglądałyście...?
Wczoraj na 2-jce w programie "Pytanie na śniadanie" był poruszony temat niepłodności. Czy któraś z Was oglądała to? Jak reagujecie na takie programy? Staracie się obejrzeć, czy raczej nie?
Czytaj dalej