Gorączka

Czy moge karmić moją małą jeśli mam gorączke?
Czuje się okropnie i zaraz się chyba przewrócę bo taka jestem słaba,na dodatek boli mnie gardło i cieknie mi z nosa- boje się że zaraże Pauline.
pozdrawiam

Ola mama Paulinki (05.05.02.)

9 odpowiedzi na pytanie: Gorączka

Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

Jeżeli gorączka przekracza 38 st. musisz odciągnąć pokarm i przegotować go (wstaw butelkę do kubka z wodą i zagotuj pokarm). Ostatnio przechodziłam anginę ropną z 40 st. gorączką, nie miałam siły odciągać ciągle pokarmu, więc na dwa dni przeszłam na butelkę ze sztucznym mlekiem – karmił ją mąż. Po tym mała ochoczo powróciła do ssania cycusia.

olamini Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

I bez problemu piła mleko z butelki?
Ja kiedyś chciałam jej dać własny pokarm odciągnięty ale za nic w świecie nie chciała, z mieszanką było podobnie.
Co daje tekie przegotowanie pokarmy?

Ola mama Paulinki (05.05.02.)

Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

Julia butelki nienawidzi, ale podczas choroby jakby coś czuła, bo wypijała po 100 ml z butelki i była bardzo grzeczna i spokojna, spała po 5-6 godzin. Ja jej nie dotykałam przez dwa dni :((. Potem poczułam się lepiej, gorączka mi spadła i od razu wróciłam do karmienia – z maseczką na twarzy. Małej dawałam i daję dalej 3 kropelki wit. C dziennie.

Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

W pokarmie podczas gorączki coś jest (nie pamiętam co, przepraszam), co może wywołać u dziecka biegunkę i kłopoty z brzuszkiem, a jak się przegotuje, to to znika. Myślałam, że zawsze można karmić piersią, ale tak powiedziała mi lekarka.

garfield Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

Nam na szkole rodzenia mowili ze mozna karmic i ja 2 dni temy przy temp. 38,6 karmilam i mała jest do dzis zdrowa jak rydz.

Gosia i księżniczka Sara (ur.23.09.2002)

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

tak

ASIA MAMA EWY

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

a nawet jest to wskazane w twoi mleczku jest teraz duzo przeciwcial

ASIA MAMA EWY

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

Mnie to samo powiedzieli w poradni laktacyjnej, z tą różnicą, że pokarm należy przegotowywać przy temperaturze powyżej 38,5 stopni……ja co prawda karmiłam kiedyś mając 41, ale faktycznie maluch miał potem ogromną biegunkę…..

Julka mama Karolka

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Gorączka

O, jak ja kiedyś miałam ente z kolei zapalenie piersi i gorączkę 41 stopni, to mój kochany maluszek też nie marudził, tylko spał i spał….jakby wyczuł, że mamusia musi odpocząć…..

Julka mama Karolka

Znasz odpowiedź na pytanie: Gorączka

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
luteina
co to jest luteina? czy to lek podobny do dufastonu? Będe wdzięczna za pomoc pozdrawiam sylwia
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
wolne
Dzisiaj pierwszy raz byłam przez 3 godziny w sklepie....całe 3 godziny!! Dawniej wychodziłam sama, ale tak na góra dwie..... A potem leciałam do domu, z wyrzutami sumienia, że jestem
Czytaj dalej