Hiszpania we wrześniu? ktoś był?

Wahamy się czy pojechać 25 sierpnia-5 września czy 11-19 września…Problem polega na tym, że w ramach cięcia kosztów i przy okazji hartowania dzieci 😉 chcemy wybrać opcję namiotu na kempingu. Pytanie jak w temacie-czy wyjazd 11 września pod namiot w okolice Barcelony ma sens i czy nie zmarzną nam tyłki, i czy temperatury drastycznie się tam mogą zmienić przez 2 tygodnie?

8 odpowiedzi na pytanie: Hiszpania we wrześniu? ktoś był?

chilli Dodane ponad rok temu,

ja bylam na costa de barcelona we wrzesniu (chyba od 16 wrzesnia tydzien bylam) – sezon geriatryczny w pelni. bylo cieplo, noce chlodne ale nadal cieple.

narcowa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez miśka74:Wahamy się czy pojechać 25 sierpnia-5 września czy 11-19 września…Problem polega na tym, że w ramach cięcia kosztów i przy okazji hartowania dzieci 😉 chcemy wybrać opcję namiotu na kempingu. Pytanie jak w temacie-czy wyjazd 11 września pod namiot w okolice Barcelony ma sens i czy nie zmarzną nam tyłki, i czy temperatury drastycznie się tam mogą zmienić przez 2 tygodnie?

Byłam w połowie września w Blanes i raz w Lloret del Mar.W ciągu dnia przyjemnie gorąco bez mega upałów noce i poranki chłodne.

miska74 Dodane ponad rok temu,

Dzięki za odpowiedzi. Wybieramy się właśnie do Lloret del Mar. Stanęło na 11 września, mam trochę stracha bo nigdy sobie tak wakacji z dziećmi nie organizowałam, ale zawsze musi być ten pierwszy raz 🙂

ola12 Dodane ponad rok temu,

Ooooo, tez mnie ciągnie w te rejony, Please daj znać po powrocie jak było, ok?

miska74 Dodane ponad rok temu,

obiecałam-już piszę… to doskonały sposób na spędzenie niskokosztowych wakacji-jeśli nie przeszkadzają ci warunki”namiotowe” to jest Ok 🙂 tylko następnym razem pojedziemy w czerwcu(jednak pogoda była różna) i autem..Zamieszczone przez ola12:Ooooo, tez mnie ciągnie w te rejony, Please daj znać po powrocie jak było, ok?

karola87 Dodane ponad rok temu,

W tamtym roku byłam w Hiszpanii w październiku i było świetnie;) zamierzam to powtórzyć w tym roku, bo koszty są ok i można się jeszcze nacieszyc dobra pogoda;)

ola12 Dodane ponad rok temu,

Miska, daj namiary na pole namiotowe.

miska74 Dodane ponad rok temu,

my byliśmy na tym:
[Zobacz stronę]
ale wejdź sobie na stronę vacansoleil-masz b duży wybór 🙂 U nas była za płotem baza autobusowa-niby nic, ale jednak dość uciążliwe wieczorami 🙂Zamieszczone przez ola12:Miska, daj namiary na pole namiotowe.

Znasz odpowiedź na pytanie: Hiszpania we wrześniu? ktoś był?

Dodaj komentarz

Polecam
zwierzątko dla dziecka
Dziewczyny, jakie zwierzątko polecacie dla 8-latka? Poza psem i kotem. Rybki już były, ale szybko się znudziły. I nie wiem czy zdecydować się na jakiegoś ptaszka czy gryzonia, może jakąś
Czytaj dalej
Książka kucharska
Kura pieczona na butelce
Postanowiłam założyć osobny temat z tym przepisem, coby te z Was, które nie zaglądają do "Co masz dziś na obiad" też mogły skorzystać :) Przepis pochodzi z polskich przepisów do diety
Czytaj dalej