homeopatia

Dziewczyny!
Mam pytanko: czy w ciąży można brać wszystkie leki homeopatyczne? Ja co prawda na razie mam unikać dzidzi, ale w razie czego wolałabym wiedzieć. Wyskoczyło mi takie paskudztwo na twarzy, co się zwie: brodawki płaskie, no i biorę na to leki homeo (inne też brałam ale nie pomogły). A na tych lekach jest napisane: ” leki wywołujące objawy choroby u osób zdrowych skutecznie leczą juz wystepujace objawy u chorych”. Czy to znaczy, że w razie ewentualnej ciąży, mogą spowodować “zakażenie” dziecka? Jak to wywołują objawy choroby u zdrowych? Pomóżcie proszę, bo zupełnie zgłupiałam.

kamyk

2 odpowiedzi na pytanie: homeopatia

skally Dodane ponad rok temu,

Re: homeopatia

Ja słyszałam że wszystkie leki homeopatyczna są w ciąży opuszczalne i w zasadzie nieszkodliwe dla płodu. Sama będąc w ciąży dostałam leki homeopatyczne na migreny, bo tylko takie w ogóle wchodziły w gr, innych nie mogłam brać. Ale co do szczegółów musi się lekarz wypowiedzieć.

kangurzyca i jej 26 tyg. maleństwo

lali Dodane ponad rok temu,

Re: homeopatia

nie ma przeciwskazan do leczenia lekami h.w ciazy,mnie juz 2 razy uratowaly przed braniem antybiotyku,bo bylam przeziebiona!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: homeopatia

Dodaj komentarz

Karmienie
mamy butelkowe
czy są tu takie, bo czuję się samotna. Mój synio ma 7 tygodni i od kilku dni dokarmiam go butlą, co i tak poskutkuje całkowitym karmieniem sztucznym (nie mam pokarmu).
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
tydzień wyjęty z życiorysu
Narerszcie jestem po dłuuuuugim tygodniu wróciłam do domu i dawaj na forum, małżonek klepie mnie po ramieniu i z uśmieszkiem powiada,, tego ci brakowało co?,, no pewnie ale pytanie. Remont
Czytaj dalej